|
کدخبر: 175946

ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

صندوق پالایش یکم، دومین روز معاملاتی هفته را در محدوده قیمتی مثبت به پایان رساند و سبزپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۵.۴۱ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۴ هزار و ۸۱۰ ریال رسید.

بورس ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟

در دومین روز از هفته دوم خرداد ماه سال ۱۴۰۰ شاهد رشد قیمت در نماد پالایش و مثبت‌تر شدن وضعیت بازار بورس بودیم. امروز هم صندوق پالایشی یکم جهش قابل توجهی داشت و همانند روز‌های گذشته با صف خرید همراه بودند و باز هم نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و شپنا از نماد‌های تاثیرگذار در رشد شاخص بود و با توجه به افزایش تخفیف نرخ خوراک پالایشگاه‌ها انتظار می‌رود سهام صنعت پالایشی روز‌های مثبتی در پیش داشته باشند

نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۴.۵۱ درصد، پالایش نفت اصفهان (شپنا (رشد ۴.۹۱ درصدی، نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۴.۵۶ درصدی و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۴.۰۷ درصد رشد را تجربه کردند.

امروز یکشنبه ۹ خردادماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۵.۴۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۴۸۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۳.۲۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۳۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

 

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...