|
کدخبر: 325464

قیمت این دو ارز دیجیتال نزولی شد / آینده شیبا چیست ؟

قیمت دوج کوین و شیبا اینو طی چند روز گذشته روندی متفاوت را تجربه کرده‌اند. با این وجود، تحلیلگران با توجه به پیشرفت‌های بنیادی این دو میم کوین، نسبت به آینده آنها خوشبین هستند.

اقتصاد قیمت این دو ارز دیجیتال نزولی شد / آینده شیبا چیست ؟

قیمت بیت کوین در محدوده ۶۳ هزار دلار با فشار نزولی مواجه است. این موضوع بر روند حرکتی میم کوین‌ها نیز تأثیر گذاشته است.

در این میان، در دو تراکنش بیش از ۲۲۸ میلیون دوج کوین به صرافی کوین‌بیس منتقل شده است. این تراکنش‌ها در مجموع ۶۸.۷ میلیون دلار ارزش دارند و برخی آن را نشانه‌ای از لیست شدن قراردادهای آتی دوج کوین در این صرافی می‌دانند.

نمودار-دوج-کوین۱

از طرف دیگر، شیبا اینو نیز آپدیت مهمی را برای شیباریوم (Shibarium) در نظر گرفته است که قرار است در تاریخ ۲ مه راه‌اندازی شود. این آپدیت با بهبود سرعت پردازش بلاک و کارمزد تراکنش‌ها به کاربرپسندتر شدن و ارزان‌تر شدن این پلتفرم کمک می‌کند.

دوج-کوین-نمودار

علاوه بر این، شرکت Symbolic Capital Partners با اختصاص دادن ۲ درصد از سبد دارایی خود به ارزش ۱.۷ میلیون دلار، به جمع حامیان شیبا اینو پیوسته است.

در حال حاضر، قیمت دوج کوین با ۳.۵۴ کاهش در ۲۴ ساعت گذشته در حدود ۰.۱۴۵۸ دلار معامله می‌شود. خریداران در تلاش هستند تا بر مقاومت تعریف‌شده توسط میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (EMA-۲۰۰) و خط روند نزولی غلبه کنند.

در صورت موفقیت، قیمت دوج کوین می‌تواند تا ۰.۲۱ دلار افزایش یابد. اما در مقابل، شکست در سطح حمایتی ۰.۱۳ دلار می‌تواند نشانه‌ای از ادامه روند نزولی باشد.

کوین-دوج-نمودار

قیمت شیبا نیز با ۳.۳۸ درصد کاهش در زمان مشابه تقریباً ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار است. با وجود تلاش‌های خریداران برای عبور از خط مقاومت نزولی، فروشندگان همچنان قوی هستند.

در صورت عبور از این سطح، قیمت شیبا می‌تواند به ۰.۰۰۰۰۳۳ دلار برسد و حتی مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۹ دلار را نیز به چالش بکشد. اما شکست در ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار می‌تواند روند نزولی را تشدید کند و قیمت را تا ۰.۰۰۰۰۲۰ دلار پایین بیاورد.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

 

منبع: رمز ارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها