|
کدخبر: 318304

بازار خودرو / قیمت خودرو / خودروسازان

فروش ویژه ایران خودرو / سه ماه صاحب خودرو شوید+شرایط

بر اساس جدیدترین ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو ، متقاضیان ثبت نام پیش فروش پژو ۲۰۷ اتومات و دستی باید کل قیمت کارخانه ایران خودرو را برای این محصول بپردازند و خودرو خود را ۹۰ روزه تحویل بگیرند

اقتصاد فروش ویژه ایران خودرو / سه ماه صاحب خودرو شوید+شرایط

ایران خودرو در یک اطلاعیه اعلام کرد که ثبت نام خودروها با قیمت کارخانه آغاز شده است. جزییات فروش فوق العاده ایران خودرو به شرح زیر است.

شرایط ثبت نام پژو ۲۰۷ اتوماتیک ایران خودرو

بر اساس جدیدترین ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو ، متقاضیان ثبت نام پیش فروش پژو ۲۰۷ اتومات و دستی باید کل قیمت کارخانه ایران خودرو را برای این محصول بپردازند و خودرو خود را ۹۰ روزه تحویل بگیرند. همچنین بر اساس طرح پیش فروش ایران خودرو  متقاضیان می توانند مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنند اما در این صورت موعد تحویل ایران خودرو به سال آینده موکول خواهد شد. جزییات بیشتر را در تصویر زیر بخوانید.

قسمت-پژو

 

قیمت-پژو-دو

شرایط ثبت نام سورن پلاس

بر اساس اطلاعیه ثبت نام ایران خودرو، برای خرید سورن پلاس به قیمت کارخانه باید حوالی ۴۵۹ میلیون تومان واریز کنید و ۹۰روز دیگر خودرو را تحویل بگیرید. همچنین می توانید فروش اقساطی ایران خودرو را انتخاب کنید که در این صورت موعد تحویل سمند سورن پلاس آبان سال آینده خواهد شد

قیمت-سورن

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲ / سایت ثبت نام پژو ۲۰۷ و سورن پلاس

تکمیل مراحل ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://www.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

شرایط ثبت نام ایران خودرو دی ۱۴۰۲

فراخوان ثبت نام پژو ۲۰۷ ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه خودرو است که با عنوان الویت سوم زمستان ۱۴۰۳ شناخته شدند. همچنین طبق فراخوان جدید ایران خودرو، ثبت نام سورن پلاس ویژه منتخبین سامانه یکپارچه فروش خودرو است که اسامی آنها در بخش اولویت سوم پاییز۱۴۰۲ قرار گرفته است.

تفاوت خودرو پژو و سورن

تفاوت‌هایی بین خودروهای پژو و سورن وجود دارد. در ادامه به برخی از این تفاوت‌ها اشاره می‌کنم:

۱. طراحی و ظاهر: خودروهای پژو و سورن دارای طراحی و ظاهر متفاوتی هستند. پژو به طراحی فرانسوی و خطوط شیک و مدرن معروف است، در حالی که سورن با طراحی خاص و جذاب خود توجه مشتریان را به خود جلب کرده است.

۲. اندازه و فضای داخلی: خودروهای پژو و سورن در اندازه و فضای داخلی متفاوتی قرار دارند. برخی مدل‌های پژو ممکن است دارای فضای داخلی بزرگتری باشند، در حالی که سورن به طور کلی برای شهری و کوچک معروف است.

۳. تجهیزات و امکانات: خودروهای پژو و سورن ممکن است دارای تجهیزات و امکانات متفاوتی باشند. برخی مدل‌های پژو می‌توانند دارای سیستم‌های پیشرفته ایمنی و راحتی باشند، در حالی که سورن به تجهیزات ساده و عملکرد موثر تاکید می‌کند.

۴. عملکرد و مصرف سوخت: خودروهای پژو و سورن ممکن است در عملکرد و مصرف سوخت تفاوت داشته باشند. بسته به مدل و موتور انتخابی، پژو و سورن ممکن است در عملکرد و مصرف سوخت متفاوتی داشته باشند.

مهم است که قبل از خرید خودرو، به مشخصات و ویژگی‌های هر مدل دقت کنید و بر اساس نیازها و سلیقه خودتان تصمیم بگیرید

منبع: اقتصادآنلاین
 • ناشناس ارسالی در

  مافیا خودرو

 • ناشناس ارسالی در

  پول ندهید پول ما را 4 ماه است گرفتند خود رو ندادند

 • وطن ارسالی در

  خبرهای دروغ شده برنامه جدید

 • وطن ارسالی در

  مدیریت سایت
  لطفاً بعلت عدم درج م طالب مخاطبین این قسمت درج مطالب حذف شود
  بعلت عدم امانت داری و وظیفه ذاتی خودتان که بیش از اندازه سیاست چاپلوس انه را طی می کنید .

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها