|

بخوانید :

کدخبر: 236736

کف قیمت بیت کوین مشخص شد

درآخرین ساعات دیروز بیت‌کوین و طلا اندکی افزایش پیدا کردند.

قیمت معاملات آتی طلا در روز دوشنبه در آمریکا به طور نسبی بالاتر رفت. قیمت نقره اما به شدت کاهش یافت.

هر اونس طلا در ماه فوریه با ۲.۵۰ دلار افزایش به ۱۸۳۴.۲۰ دلار رسید و نقره در ماه مارس نیز با افت ۰.۶۰۵ دلاری به ۲۳.۷۱ دلار در هر اونس رسید.

تحلیل‌گران و معامله‌گران بازار در انتظار نتایج نشست سه‌شنبه وچهارشنبه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو (FOMC) هستند. نشستی که بعد از ظهر چهارشنبه باانتشار بیانیه و کنفرانس مطبوعاتی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، تمام می‌شود. انتظار می رود که فدرال رزرو در نشست ماه مارس FOMC نرخ بهره را افزایش دهد.

کف قیمت بیت‌کوین مشخص شد

تحلیلگران می گویند جهش بیت کوین در ۳۶ هزار دلار به این معنی است که زمان آن رسیده است که این قیمت را به عنوان کف قیمت فکر کنید.

حتی با وجود نگرانی ها در مورد دستورالعمل سیاست جدید فدرال رزرو بر سهام و بازارهای ارزهای دیجیتال، معامله گران شروع به ارزیابی زمان مناسب برای ورود طولانی مدت در بیت کوین کرده اند.

خرس‌ها همچنان کنترل کامل بازار ارزهای دیجیتال را در ۲۴ ژانویه در دست داشتند و با شوک بسیاری، توانستند قیمت بیت کوین (BTC) را در ساعات اولیه معاملات به ۳۲هزار و ۹۶۷ دلار کاهش دهند.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که سطح ۳۶هزار دلار در ساعات اولیه معاملات روز دوشنبه تحت تأثیر قرار گرفت و منجر به فروش شد که قبل از ورود خریداران ، به زیر ۳۳هزار دلار کاهش یافت اما اکنون دوباره در کانال ۳۶هزار دلار قرار گرفته است.

 

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...