افزایش ۱۰ درصدی سود سهام فولاد امیرکبیر کاشان

در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، سهامداران با تقسیم سود ۱۸۰ ریالی برای هر سهم و اختصاص روزنامه‌های صمت و دنیای اقتصاد برای درج آگهی‌های شرکت موافقت نمودند. این رقم در سال گذشته مالی ۱۶۰ ریال بود که با اکثریت آرا، با افزایش بیش از ۱۰ درصدی، امسال به ۱۸۰ ریال افزایش یافت.

گسترش‌نیوز: مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت که عصر روز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه جاری در محل سالن اجتماعات این شر‌کت و با اکثریت صاحبان سهام تشکیل شده بود در سخنانی به روند رو به رشد تولید و تحقق برنامه‌های شرکت در سال منتهی به ۱۳۹۶ اشاره کرد و گفت: در سال گذشته؛ به تمام اهداف از پیش تعیین شده در چشم‌انداز سالیانه دست یافتیم.

amirkabir.jpg

وی به روند رو به رشد درآمد این شرکت و سود دهی اشاره افزود: در سه سال گذشته و از سال مالی ۹۴، تا کنون سالیانه ۲۸ میلیارد تومان، سال ۹۵ حدود ۴۹ میلیارد تومان و سال مالی ۹۶ بالغ بر ۵۷ میلیارد تومان سود عاید شرکت و سهامداران شده است.

وی با اشاره سود خالص شرکت در این سه سال گفت: سود خالص در سال ۹۵، ۲۱ میلیارد تومان و در سال ۹۶ با ۷۰ درصد افزایش به ۳۵ میلیارد رسید و پیش‌بینی می‌شود که در سال ۹۷ به ۴۳ میلیارد برسد.

وی ادامه داد: سود مصوب سال ۹۵در مجمع عمومی ۱۰ میلیارد تومان و در سال ۹۶ به ۱۱ میلیارد تومان افزایش داشته است.

وی افزود: هم اکنون سرمایه شرکت ۸۵۸ میلیارد تومان می‌باشد.

مهندس قنواتی در ادامه به چشم‌انداز شرکت اشاره کرد و گفت: چشم‌انداز تولید سالیانه ۳۰۰هزار تن ورق گالوانیزه و اتصال به راه اهن و حمل‌ونقل ریلی، و همچنین اجرای پروژه‌های زیست محیطی به‌ویژه پروزه‌های بازچرخانی پساب برای حفظ محیط‌زیست و مدیریت منابع آب از جمله برنامه‌های آتی شرکت است‌.

وی همچنین از بروزرسانی خطوط اتوماسیون و سیستم فاز ۲ اطفا حریق در این شرکت در امسال خبر داد‌.

مهندس عزیز قنواتی مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان با اشاره به ماموریت اصلی این شرکت در گروه فولاد مبارکه اصفهان گفت: ایفای نقش تامین به موقع و با کیفیت ورق گالوانیزه از مهم‌ترین ماموریت‌های این شرکت می‌باشد.

وی افزود: در سال گذشته موفق به کسب سهم ۲۰ درصدی از ظرفیت تولید ورق گالوانیزه کشور شدیم که تلاش خواهیم کرد این ظرفیت را با انجام طرح‌های توسعه که در حال اجرا است، افزایش دهیم.

وی به فروش محصولات این شرکت در بازار داخل و خارج کشور اشاره کرد و گفت: گرفتن بازار خارجی در فضای اقتصادی منطقه بسیار ارزشمند است و در این مهم تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: در سال ۹۵ میزان ۱۱۲ هزار تن فروش و در سال ۹۶ با ۲۱در صد افزایش به ۱۳۵ هزارتن فروش گالوانیزه داخلی داشته‌ایم.

وی ادامه داد: در بخش صادرات در سال ۹۵، ۴ هزار تن و در سال ۹۶، ۷ هزارتن فروش داشته‌ایم و در سال ۹۷، ۲۰هزار تن و با ۳۰درصد افزایش پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل محترم شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در ادامه به اهتمام مدیران این شرکت در پاسخگویی به تعهدات و رضایتمندی مشتریان گفت: پایبندی به تعهدات و افزایش کیفیت محصولات همگام با ایفای رفتار حرفه‌ای در تجارت و بازار محصولات از رویکردهای این شرکت بوده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید