«خیابان جام‌جم» میزبان عوامل «بانوی عمارت»

ویژه برنامه زنده پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم به نام «خیابان جام‌جم» با حضور عوامل سریال بانوی عمارت از امشب روانه آنتن دو شبکه تلویزیونی می‌شود.

گسترش‌نیوز: برنامه «خیابان جام‌جم» به تهیه‌کنندگی کیوان بخشی در ۴۰ شب به اخبار کمیسیون‌های مختلف پنجمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم و معرفی تولیدات سیما می‌پردازد که هر شب ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

khiabanjamjam.jpg

تهیه‌کننده برنامه «خیابان جام‌جم» درباره این برنامه گفت: «خیابان جام‌جم» شامل چهار بخش است. بخش اول شامل حضور هیأت داوران و بررسی آثار؛ بخش دوم بخش مردمی بوده که تمرکز اصلی «خیابان جام‌جم» روی این بخش است. مردم آثار را داوری و حق رأی و انتخاب بهترین برنامه را در این بخش دارند. در پایان، جشن مردمی با حضور مخاطبان تلویزیون و منتخبان برنامه‌های برتر جشنواره در یکم اسفند ماه در فرهنگسرای بهمن شکل می‌گیرد و جوایز این بخش به منتخبین اهدا می‌شود.

او ادامه داد: بخش چهل سالگی یکی دیگر از بخش‌های مهم «خیابان جام‌جم» است که به دلیل تقارن با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به طور ویژه به این موضوع می‌پردازد و این بخش یکی از جذاب‌ترین بخش‌های «خیابان جام‌جم» است.

کیوان بخشی بیان کرد: حضور دوربین «خیابان جام‌جم» به صورت میدانی، گفت‌وگو با مردم کوچه و بازار، و رأی بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه‌ها، بخش چهارم را شامل می‌شود. در این بخش مردم برنامه‌های سیما را قضاوت می‌کنند و نقاط قوت آنها را در این بخش به اشتراک گذاشته می‌شود.

او تاکید کرد: «خیابان جام‌جم» در شبکه پنج مختص بخش مردمی است که در این بخش به ۴ گروه، بخش سریال‌ها، برنامه‌های ترکیبی و تیتراژها می‌پردازیم.

تهیه‌کننده «خیابان جام‌جم» گفت: «خیابان جام‌جم» از شنبه (ششم بهمن ماه) ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما آغاز و ادامه این برنامه در ساعت ۲۰ از شبکه آموزش پخش می‌شود. همچنین روزانه میان برنامه‌های پانزده دقیقه‌ای که به زوایای دیگر جشنواره می‌پردازد از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

نخستین برنامه «خیابان جام‌جم» به تهیه‌کنندگی کیوان بخشی و با اجرای امیر جوشقانی ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود و عوامل سریال بانوی عمارت و خشایار اعتمادی مهمانان امشب برنامه این برنامه هستند.

منبع: ایسنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید