کدخبر: 137937

زمان اجرای رتبه ‌بندی معلمان اعلام شد

حاجی میرزایی درباره شیوه برگزاری امتحانات دانش‌آموزان بیان کرد: اصل بر این است که امتحانات حضوری باشد تا مطمئن شویم یادگیری کامل انجام شده است، روش‌های مجازی کیفیت آزمون حضوری را ندارد مگر اینکه در زمان امتحانات وضعیتی باشد که متخصصان بهداشت و درمان اجازه حضور را ندهند.

فرهنگ زمان اجرای رتبه ‌بندی معلمان اعلام شد

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: هیچکس نمیداند هفته آینده چه اتفاقی در باره کرونا رخ می‌دهد و مجبوریم منعطف برنامه‌ریزی کنیم.

حاجی میرزایی با اشاره به اینکه هیچ چیز جایگزین آموزش حضوری نمی‌شود و ترجیح ما همچنان آموزش حضوری است، عنوان کرد: کشورهای اروپایی که وضعیت قرمز دارند باز هم بر حضور تاکید دارند به ویژه در پایه اول آموزش حضوری بسیار مهم است.

خانواده‌ها آموزش حضوری را در اولویت قرار دهند

وی گفت: توصیه ما به خانواده‌ها این است آموزش حضوری را ترجیح دهند و ما رعایت پروتکل‌ها را تضمین می‌کنیم حتی کلاس اولی‌ها هفته‌ای یک روز در کنار مادر به کلاس درس بیایند.

حاجی میرزایی درباره لایحه رتبه‌ بندی معلمان تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش با همکاری سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی لایحه رتبه‌بندی را تهیه و به دولت تقدیم شد؛ اعتبار آن در بودجه سال ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده است که بعد از تصویب در دولت به مجلس ارائه می‌شود و سال آینده اجرا خواهد شد؛ رتبه‌بندی قبلی از ظرفیت ماده ۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری استفاده کرده بود و در اسفند ماه ظرفیت فصل ۱۰ به تمام کارکنان دولت تسری یافت بنابراین رتبه‌ بندی بی‌اثر شد و هم اکنون آن را به صورت لایحه تنظیم کرده‌ایم.

 

منبع: تسنیم
  • علی احمدی ارسالی در

    چی میگی شما ، حالت خوبه ، اوضاع رو نمیبی نی ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر