|

بخوانید :

کدخبر: 268038

هنر روابط‌عمومی در تلطیف چهره صنعت

دکتر حمید کارگر در «نهمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت» به ارائه مقاله‌ای با عنوان «هنر روابط عمومی در تلطیف چهره صنعت» به بررسی رویکردهای توجه به هنر در روابط عمومی صنعتی می پردازد.

صنعت هنر روابط‌عمومی در تلطیف چهره صنعت

دکتر حمید کارگر در «نهمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت» به ارائه مقاله‌ای با عنوان «هنر روابط عمومی در تلطیف چهره صنعت» به بررسی رویکردهای توجه به هنر در روابط عمومی صنعتی  می پردازد.

در این مقاله آمده است:

برقراری ارتباط کارا و مؤثر بین «صنعت» و «افکار عمومی» می‌تواند به رشد و تعالی صنعت در بطن جامعه و ارتباط‌گیری مؤثر با ذی‌نفعان بینجامد و یاری‌رسان صنعت در برابر رقبا باشد.

در شرایطی که برساخت اجتماعی به ‌گونه‌ای است که از صنعت چهره‌ای خشن، ایستا، نامنعطف و بسته ترسیم می‌کند، «روابط عمومی» می‌تواند به تغییر این برساخت کمک کرده و با برقراری پیوند میان هنر و صنعت به تلطیف چهره صنعت در بین مخاطبان دست زند.

این مقاله می‌کوشد با بررسی برخی رویکردهای توجه به هنر در فعالیت روابط عمومی نهادهای صنعتی، زوایای جدیدی در پرداخت هنرمندانه به فعالیت‌های این بخش در مسیر تلطیف چهره صنعت بگشاید.

در این میان توجه به گستره عام هنر، الزام به پیوند میان هنر و صنعت، تلفیق تکنیک و فناوری با زیبایی و معنا، نگاه بومی به هنر ارتباط‌گیری و برخی ویژگی‌های فعالان این بخش مدنظر قرار می‌گیرد.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...