کدخبر: 102538

آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای شمالی

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران از لغو تمام محدودیت‌های ترافیکی در روز جمعه ۱۶ خردادماه به علت افزایش تردد از شرق استان تهران به سمت محورهای شمالی خبر داد.

شهری آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای شمالی

سرهنگ سیاوش محبی با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای شرق استان تهران اظهارکرد: برابر تصاویر دریافتی ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و پرحجم است.

وی بیان کرد: افزایش تردد در محورهای شمالی نسبت به روز گذشته بیشتر شده و برخلاف انتظار برگشت مسافران، هموطنان هم اکنون در حال سفر به استان‌های شمالی کشور هستند.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران همچنین افزود: به علت حجم ترافیک بالا و تردد سنگین از محورهای شرق استان تهران به سمت شمال تمام محدودیت‌هایی که در محور هراز از رودهن به سمت آمل و از آب اسک به سمت رودهن درنظر گرفته شده بود لغو و تردد در مسیر رفت و برگشت جریان دارد.

محبی ادامه داد: با توجه به موج سنگین بازگشت، هموطنان مدیریت سفر و زمان را در دستور کار خود قرار داده و بازگشت سفر خود را به روز جمعه موکول نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هموطنان رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در اولویت سفر خود قرار داده که در غیر این صورت با هرگونه تخلف اعمال قانون خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر