|

بخوانید :

کدخبر: 212907

دونالد ترامپ و نیوشا ضیغمی در شهر گربه ها

فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» به کارگردانی سیدجواد هاشمی از سوم آذر در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

سینما و تلویزیون دونالد ترامپ و نیوشا ضیغمی در شهر گربه ها

اکران فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» که در ژانر کودک و نوجوان تولید شده در کنار دیگر آثار سینمایی از روز چهارشنبه سوم آذرماه در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد شد.

امین زندگانی، یوسف تیموری، علیرضا خمسه، فرهاد آییش، نیوشا ضیغمی، امیرغفارمنش، میر طاهر مظلومی، الیکا عبدالرزاقی، مریم سعادت، رضا بنفشه خواه، داریوش موفق، محمد هادی عطایی، سعید بحرالعلومی، ایرج طایفه، علی شایانفر، فرزانه زهره‌وند، زنده یاد سانار نادری، داریوش پیرو و دونالد ترامپ در این فیلم به ایفای نقش پرداخته امد.

گفتنی است شخصیت دونالد ترامپ با جلوه های بصری و کامپیوتری در این فیلم بازسازی شده است و در کنار سایر بازیگران به ایفای نقش می پردازد.

در خلاصه داستان شهر گربه‌ها آمده است: گربه‌های گربستان به طمع رسیدن به آرزوهای خود قصد دارند با شرکت در مسابقه‌ای که دسیسه مشاور حاکم شهر گربه هاست، شرکت و به شهر گربه‌ها عزیمت کنند، غافل از اینکه حاکم به کمک تحقیقات و کشفیات گرفسور تصمیم دارد عمر آنها را گرفته و به خودش اضافه کند حاکم شهر گربه‌ها با این کار بیشتر از همه گربه‌ها عمر خواهد کرد، اما شنگول و گربه‌های دیگر با نقشه‌ای به کمک گرفسور که تحت فشارهای حاکم خسته شده است، سرانجام موفق می‌شوند عمرهای گرفته شده را از حاکم پس گرفته و به گربه‌ها بازگردانند.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به مجری طرح و سرمایه گذار: فاطمه شهیدی، جانشین تهیه‌کننده و دستیار اول کارگردان: عباس دلدار اشاره کرد.

پخش فیلم سینمایی شهر گربه‌ها برعهده موسسه سینمایی راه عرفان به مدیریت محسن مسافرچی است.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...