|

بخوانید :

کدخبر: 245008

آماده باش به وزارت آمورش و پرورش/ رتبه‌بندی بزودی اجرا می‌شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه‌بندی معلمان در مجلس اصلاح شده و باید وزارت آموزش و پرورش برای اجرای این لایحه آمادگی داشته باشد.

محمد وحیدی در بجنوردبا اشاره تبصره‌های بودجه ۱۴۰۱ اظهارکرد: کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ توجه لازم به اعتبارات آموزش و پرورش و به ویژه در استان‌های مرزی کشور در سال ۱۴۰۱ دارد.

وی با اشاره به مشکلات نیروهای خدماتی آموزش و پروش افزود: وزارت آموزش و پرورش با پیگیری از سازمان اداری و استخدامی کشور در کمک به مشکل اصلاح احکام نیروهای خدماتی آموزش و پرورش همت کند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری گفت: باتوجه به پیگیری‌های مجلس شورای اسلامی در اصلاح لایحه رتبه‌بندی معلمان، وزارت آموزش و پرورش آمادگی لازم برای اجرای این لایحه را داشته باشد.

وی ضمن پیشنهاد ارائه لایحه سازمان نظام معلمان از سوی وزارت آموزش و پرورش به مجلس شورای اسلامی، گفت: پرداخت حق التدریس معلمان و همچنین قراردادهای نیروهای خدمات آموزش و تامین اعتبار برای استان‌ها به منظور پرداخت دیون باید جزو اولویت‌های وزارت آموزش و پرورش قرار بگیرد تا این قشر عزیز هرچه سریع‌تر به مطالبات قانونی خود برسند.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم ضمن تاکید به لزوم رفع کمبود نیروهای آموزشی در استان خراسان شمالی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش ضمن رفع موانع موجود در جذب نیروهای مرحله سومی آموزش دیده، در صدور احکام آنان تسریع کند تا مشکل کمبود نیرو در این وزارت خانه تا حدودی مرتفع شود.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...