|

بخوانید :

کدخبر: 233510

رئیس جمهور: افتخار دولت به خدمتگذاری و رفع مشکل مردم

رئیس‌جمهوری کشورمان با تاکید بر تلاش همه مدیران برای رفع مشکلات مردم گفت: همه درخواست‌های مردم سیل زده هرمزگان را مورد به مورد بررسی می‌کنیم.

سیاست 
رئیس جمهور: افتخار دولت به خدمتگذاری و رفع مشکل مردم

آیت الله سید ابراهیم رئیسی لحظاتی پیش با حضور در جمع مردم هشتبندی میناب، اظهارکرد: بخشی از درخواست‌ها شخصی و برخی دیگر مربوط به مسائل عمران، تقسیمات کشوری، جاده‌سازی و دیگر موارد بود که همه اینها از سوی مدیران دولت بررسی و تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهد شد.

وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم این منطقه، افزود: مایه افتخار بنده و همکارانم است که در جمع شمار مردم غیور و پرتلاش و با روحیه انقلابی که زن و مردتان پا به پای هم برای رفع مشکلات تلاش می‌کنید، حضور دارم.

رئیس‌جمهوری کشورمان تاکید کرد: افتخار ما در دولت این است که خدمتگزار شما باشیم و برای رفع مشکلاتتان تلاش کنیم.

سیل ویرانگر روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته گذشته تمام مناطق هرمزگان را در برگرفت و خسارت‌های فراوانی به زیر ساخت‌ها شامل آب برق مخابرات، راه پل‌ها واحدهای مسکونی و کشاورزی وارد کرد که بیشترین خسارت در بخش توکهور و هشتبندی میناب واقع در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز این استان بود.


بازدید رئیس‌جمهوری از مناطق زلزله زده فین بندرعباس
 


آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری کشورمان دقایقی با مردم مناطق زلزله زده روستای گیشان غربی در بخش فین شهرستان بندرعباس دیدار کرد.

آیت الله رئیسی در این دیدار ضمن شنیدن درخواست‌ها و مشکلات مردم این منطقه، بر حمایت کامل دولت از مردم تا رفع کامل مشکلات آنها تاکید کرد.

۲۳ آبان ماه امسال دو زمین لرزه بزرگ به قدرت ۶.۴ ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین استان هرمزگان را لرزاند که کانون اصلی آن روستای گیشان غربی بود.

در این حادثه بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی آسیب دیدند و دو نفر نیز جان خود را از دست داده و بیش از یکصد نفر نیز مصدوم شدند.

آیت الله ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری کشورمان در چهاردهمین سفر استانی صبح پنجشنبه وارد فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس هرمزگان شد و مورد استقبال نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.

۱۷ نفر از وزرا و معاونان رئیس جمهور، آیت الله ابراهیم رئیسی را در سفر ۲ روزه به هرمزگان همراهی می‌کنند.

 دیدار با خانواده شهدا و جمعی از اقشار مردم، حضور در نشست شورای اداری هرمزگان و بازدید از زیرساخت‌های استان از محورهای برنامه‌های سفر رئیس دولت سیزدهم به هرمزگان است.

همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به هرمزگان، میز خدمت در همه دستگاه‌های اجرایی در بندرعباس برای پاسخگویی به درخواست‌های مردم راه‌اندازی شده است و کارشناسان استانداری هرمزگان و نهاد ریاست جمهوری درخواست‌های مردم را جمع‌آوری و بررسی می‌کنند.

رییس جمهور: امنیت هرمزگان برای سرمایه‌گذاری مثال زدنی است

آیت الله سید ابراهیم رییسی صبح امروز در بدو ورود به هرمزگان اظهار کرد: توفیقی برای بنده و همکاران است که در هرمزگان هستیم که شکل گرفتن این استان همراه با مقاومت و ایستادگی بوده است.

وی افززود: مردمی که در برابر متجاوزان همواره ایستاده و تاریخ این استان همواره شجاعت و مقاومت این مردم را ثبت کرده است.

رییس جمهور با بیان این که من برای استان هرمزگان گفته بودم که بررسی های مقدماتی انجام شود و هیأت‌هایی اعزام شده و با مشورت نماینده ولی فقیه و استاندار و فعالان و اجتماعی و اقتصادی، نیازهای استان شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: هرمزگان استانی صنعتی، اقتصادی، گردشگری که زمینه‌های بسیار بزرگی دارد و با این ظرفیت‌های ارزشمند برخی نارسایی‌ها، فقر و بیکاری معنا ندابه گفته آیت الله رییسی، اگر اقتصاد دریا، صنعت، گردشگری و معدن فعال شود ما در این استان شاهد فقر و بیکاری به حول و قوه الهی نخواهیم بود.

وی همچنین عنوان داشت: با تلاش هایی که استاندار و همه مدیران انجام می‌دهند و امنیت خوبی که در استان وجود دارد و این امنیت خلیج فارس را امن کرده و باید از نیروهای مسلح این استان نیز قدردانی کرد که تأمین امنیت را همواره تضمین کرده اند و حضور آگاهانه و با بصیرت آنان توانسته خلیج فارس را امن کند.

رییسی تأکید کرد: این امنیت سرمایه گذاری در استان را تضمین کرده است.

رییس جمهور در پایان اظهار کرد: با سرمایه گذاری که در این استان شکل می‌گیرد، توسعه خواهد یافت و با برنامه ریزی‌هایی که برای استان انجام شده، ان شا الله گام‌های موثری را نسبت به پیشرفت استان در بر داشته باشد و مردم عزیزمان این تفاوت را احساس کنند.


چهاردهمین سفر استانی رئیسی آغاز شد

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در چهاردهمین سفر استانی صبح امروز وارد بندرعباس شد.

دیدار با خانواده شهدا و جمعی از اقشار مردم، حضور در نشست شورای اداری هرمزگان و بازدید از زیرساخت‌های استان از محورهای برنامه‌های سفر رئیس دولت سیزدهم به هرمزگان است.

همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به هرمزگان، میز خدمت در همه دستگاه‌های اجرایی با مرکزیت سازمان فنی و حرفه‌ای در بندرعباس برای پاسخگویی به نیازهای مردم راه‌اندازی شده است و وزرا نیز در شهرستان‌های مختلف استان حضور می‌یابند.

 

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...