|

بخوانید :

کدخبر: 212644

رئیس‌جمهور این هفته به کدام استان سفر می کند؟

شامگاه امروز سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهور در توئیتی از سفر قریب‌الوقوع آیت‌الله رئیسی به استان سمنان خبرداد و افزود: برنامه‌ریزی سفر و بررسی مشکلات استان طی چندین جلسه تخصصی با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزرا تشکیل شده است.

سیاست رئیس‌جمهور این هفته به کدام استان سفر می کند؟

پس از این توئیت معاون اجرایی رئیس‌جمهور بحث‌ها درباره برنامه‌ها و اولویت‌های قابل طرح در این سفر و البته زمان دقیق این سفر در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی استان سمنان بالا گرفته است.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور این هفته به استان سمنان سفر می‌کند گفت: هنوز روز دقیق سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان مشخص نیست؛ اما این سفر به‌طور حتم اواخر هفته جاری انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای برگزاری این سفر از قبل جلسات مختلفی برگزارشده است تصریح کرد: استان سمنان آمادگی کامل از میزبانی رئیس‌جمهور و وزرای دولت را دارد.

استاندار سمنان با اشاره به جمع‌بندی موضوعات و مطالبات مدنظر در استان سمنان و برگزاری جلسه هماهنگی و بررسی موارد قابل طرح در این سفر با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور تصریح کرد: البته جلساتی نیز با نمایندگان وزارتخانه‌ها و نیز با معاون اول رئیس‌جمهور و برخی وزرای دولت برگزار شد.

نماینده عالی دولت در استان سمنان با اشاره به مهم‌ترین موارد قابل طرح در سفر رئیس‌جمهور به این استان اظهار داشت: بر اساس نظرات مؤثران و ذی‌نفوذان و روحانیت و عموم مردم استان سمنان، اولویت نخست استان سمنان (تأمین) آب است که این موضوع در سفر رئیس‌جمهور به استان سمنان مطرح می‌شود.

هاشمی افزود: با توجه به تأکیدات آیت‌الله رئیسی بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، موضوع بعدی این سفر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است که با هدف امیدبخشی و افزایش امید در جامعه اتمام و بهره‌برداری هرچه زودتر این پروژه‌ها مدنظر قرار گرفت.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...