|
کدخبر: 179556

توضیحات مهرعلیزاده درباره کناره گیری از انتخابات

محسن مهر علیزاده در اطلاعیه ای به تشریح چگونگی ورود به عرصه انتخابات و انتخاب شعار دولت زندگی و چرایی انصراف از ادامه رقابت سیزدهمین دوره انتخابات پرداخت .

سیاست توضیحات مهرعلیزاده درباره کناره گیری از انتخابات

در بیانیه وی آمده است:

بنام خداوند جان و خرد

مردم شریف ایران!

اینجانب محسن مهرعلیزاده فرزند ایران ، به دعوت بخشى از اقشار مردم عزیز و گروه‌های مرجع سیاسی و اجتماعی در راستای بهبود معیشت و رفاه بیشتر، نشاط و شادابی مردم و نیز ارتقای عزت ،  اعتبار و جایگاه کشورم، با شعار «دولت زندگی» پای به رقابت هاى انتخابات ریاست جمهوری گذاشتم.

 از آغاز  این تصمیم سخت می‌دانستم که بزرگترین رقیبم در  این انتخابات، نا امیدی شما مردم از امکان تغییر و اصلاح امور است ،  امید داشتم که با گرفتن یارى  از درگاه خداوند بزرگ و طرح مطالبات برحق شما و تاکید بر مشی اصلاح طلبی برای بهبود شرایط ، به ایجاد فضای شور و نشاط انتخاباتی و زمینه لازم برای استفاده شما مردم عزیز از حق قانونی خودتان کمک نمایم.

 امروز پس از گذشت نزدیک به سه هفته رقابت نفس گیر و پرحاشیه و ملاحظه و پیش‌بینی رغبت ناکافی مشارکت مردم ، احساس می کنم نه من و نه دیگر کاندیداها نتوانسته‌ایم فضای مناسب کافی برای برون رفت از شرایط موجود ایجاد کنیم.

بنا براین  با ملاحظه شرایط حاضر و به حکم عقل و احترام به خرد جمعی با سپاس  از همراهی و همکاری همه همراهان و دوستان و هواداران عزیزم در سراسر کشور و با عرض پوزش از محضر ملت بزرگ ایران، ضمن انصراف از ادامه حضور در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم  ، درخواست دارم با مشارکت جدی در انتخابات از حق قانونی مصرح خود در قانون اساسی بهره مند گردید و در راه اعتلا و پیشرفت  ایران عزیزمان گام بردارید.

حضور من در انتخابات برای پیگیری دغدغه های مردم و نجات جمهوریت نظام و انصرافم نیز برای جلوگیری از پراکندگی آرا بود ، من همچنان در کنار  اراده اصلاح طلبانه مردم با اعتماد به صندوق رای خواهم ایستاد و به انتخاب آنها احترام می گذارم .

سرفرازی ایران و ایرانیان و فردائی بهتر را برای شما ملت بزرگ ایران آرزومندم .

 

محسن مهرعلیزاده

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...