|
کدخبر: 181629

دموکراسی در کشور ما بالاتر از کشورهای اروپایی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما جزء معدود کشورهایی در دنیا هستیم که رئیس دولتمان با رای مستقیم مردم انتخاب می شود.

سیاست داخلی دموکراسی در کشور ما بالاتر از کشورهای اروپایی است

محمود عباس زاده مشکینی با تاکید بر ضرورت شنیده شدن صدای واحد از داخل کشور و حرکت به سمت تحقق مطالبات مردم، بیان کرد: یکی از کاربردهای انتخابات انسجام مردم است. قبل از انتخابات همواره شاهد شکل گیری رقابت ها و صف بندی های سیاسی هستیم اما بعد از برگزاری انتخابات و مشخص شدن نتایج این رقابت ها باید به رفاقت و انسجام تبدیل شود.

نماینده مشکین شهر در مجلس در ادامه اظهار کرد: امروز خوشبختانه شاهد حضور قاطع مردم در عرصه انتخابات بودیم با وجود فشارها و گلایه هایی که مردم از دولت داشتند، حضور مردم در صحنه انتخابات قابل قبول بود و اکنون نیز ندای واحد و منسجم از کشور به گوش می رسد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز نیز عصبانیت غربی ها به همین خاطر است. نکته ای که وجود دارد این است که ما جزء معدود کشورهایی در دنیا هستیم که رئیس دولت با رای مستقیم مردم انتخاب می شود، ما در اروپا نیز چنین تجربه ای نداریم.

عباس زاده مشکینی در پایان تاکید کرد: دموکراسی در کشور ما یک مرتبه بالاتر از دموکراسی در کشورهای اروپایی است. در کدام کشور اروپایی چنین انتخاباتی برگزار می شود؟. خوشبختانه علی رغم تلاش های دشمن صدای واحدی از داخل کشور به گوش جهانیان می رسد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...