|

بخوانید :

کدخبر: 217882

سرقت ۱۸ آیفون پرومکس از پیک موتوری + جزییات

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت زورگیر خشن در شمال تهران خبر داد و گفت: متهمان ۱۸ دستگاه آیفون پرومکس را از یک پیک موتوری سرقت کرده بودند.

حوادث سرقت ۱۸ آیفون پرومکس از پیک موتوری + جزییات

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت چهار زورگیر در شمال تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: بیست و سوم آبان ماه با وقوع یک فقره زورگیری و سرقت ۱۸ دستگاه تلفن‌همراه مدل آیفون ۱۳ پرومکس به همراه ایرپاد، از سرنشین یک دستگاه پیک موتوری با استفاده از سلاح سرد، موضوع در دستور کار کلانتری ۱۶۳ ولنجک قرار گرفت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: بنابر حساسیت موضوع، مأموران کلانتری با رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، هویت چهار سارق ۱۸ تا ۲۷ ساله را شناسایی کردند و متوجه شدند متهمان برای فروش گوشی‌ها به پاساژ قائم مراجعه کردند.

وی تصریح کرد: مأموران کلانتری پس از دریافت این اطلاعات مهم، بلافاصله به محل مذکور اعزام شدند و در یک عملیات هماهنگ در دو نقطه از شمال پایتخت چهار سارق را بازداشت و گوشی‌های مسروقه را از متهمان کشف کردند.

به گفته این مقام انتظامی، متهمان سابقه‌دار در بازجویی‌ها پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود، به جرم خود مبنی بر زورگیری با استفاده از سلاح سرد به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شمال تهران اعتراف کردند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...