|
کدخبر: 177432

فرد حاضر در فیلم عنابستانی ۲ قاضی نبود!

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد فردی که در یک کلیپ خطاب به سرباز راهور اعلام می‌کند قاضی است اصلا هیچ سمتی در دستگاه قضائی ندارد.

حوادث فرد حاضر در فیلم عنابستانی ۲ قاضی نبود!

 

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر بدرفتاری قاضی شعبه ۴۰ دیوان با یک سرباز، پیگیری‌ها از کذب بودن ادعای فوق حکایت دارد.

با توجه به انتشار کلیپی در فضای مجازی که راننده خودرو تندر ۹۰ به شماره پلاک ۳۳پ ۴۶۴ ایران ۴۴ ضمن سواستفاده خود را قاضی شعبه ۴۰ دیوان معرفی نموده اعلام می‌دارد:

بر اساس مستندات مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور، مالک اتومبیل مذکور که عکس موجود در سوابق با چهره راننده دارای تشابه می‌باشد فردی با هویت ع-زمانی فرزند محمد علی بوده که سمت قضائی نداشته و از پرسنل دستگاه قضائی هم نیست، به همین جهت علیه این فرد به اتهام غصب عنوان قضائی پرونده تشکیل و تحت تعقیب قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید بررسی‌ها نشان می‌دهد که کلیپ مذکور قدیمی بوده و اتومبیل موصوف در سال ۱۳۹۸ فک پلاک گردیده (بعد از سال ۹۸ پلاک فوق الذکر و موجود در کلیپ متعلق به این ماشین نیست) که متأسفانه برخی جریانات سیاسی در مقطع حساس انتخابات با اهداف تخریب قوه قضاییه و ایجاد ناامیدی و بی‌اعتمادی در مردم مبادرت به انتشار ان نموده‌اند که انتشار دهنده اولیه فیلم نیز شناسایی شده است.

 

منبع: قوه قضاییه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...