|
کدخبر: 170463

اوباش سابقه دار تار و مار شدند

شبکه اراذل و اوباش سابقه دار در خوی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) متلاشی و عده‌ای نیز کشته شدند.

دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان خوی اعلام کرد: تعدادی از اراذل و اوباش این شهرستان در درگیری با سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسیدند.

در این اطلاعیه آمده است: دستگاه قضایی در برخورد قاطع و سخت با مجرمان حرفه‌ای و اراذل و اوباش و افراد مخلّ نظم و امنیّت عمومی جامعه و امنیّت شهروندان و مجازات حداکثری آنها، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد؛ پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تضمین امنیّت شهروندان در تمام ابعاد، از جمله وظایف و تکالیف دستگاه قضایی و کارگزاران امنیّتی است.

درگیری مرگبار اوباش خوی با ماموران

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: مسئله برخورد با اراذل و اوباش و اخلال‌کنندگان نظم و امنیّت جامعه، از جمله سیاست‌های اولویّت دار دستگاه قضایی بوده و دادستانی خوی به عنوان خادم و حافظ امنیّت مردم، با این پدیده شوم که امنیّت روانی جامعه و شهروندان را هدف قرار داده و عدّه‌ای می‌خواهند در این دارالولایه ناامنی و ارعاب ایجاد کنند به سختی مقابله خواهد کرد.

همچنین در این بیانیه اضافه شده است: در راستای مقابله جدّی و قاطع با پدیده اراذل و اوباش و اخلال‌کنندگان امنیّت و نظم عمومی جامعه و در نتیجه عملیّات غرورآفرین سربازان گمنام امام زمان (عج) تعدادی از اراذل و اوباش که مسّلح به انواع سلاحهای گرم و سرد جنگی بوده و اقدام به مقابله مسلحانه با ماموران عمل‌کننده کرده بودند، کشته شدند

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...