|
کدخبر: 152698

سقوط بهمن باز هم قربانی گرفت

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از وقوع بهمن در جاده روستای ناریان شهرستان طالقان خبر داد و گفت: تعدادی از پرسنل اداره برق دچار حادثه شده‌اند.

محمدرضا فلاح نژاد گفت: حدود ساعت ۴۰: ۱۵ دقیقه امروز یکشنبه ۱۹ بهمن یک فقره ریزش بهمن در جاده روستای ناریان شهرستان طالقان گزارش شد.

فلاح‌نژاد در خصوص جزییات این حادثه گفت: تعدادی از پرسنل اداره برق که مشغول تعمیر شبکه برق بوده‌اند دچار حادثه شده‌اند. طبق آخرین گفت‌وگو با معاون اداره برق طالقان، یک نفر از زیر بهمن با آسیب دیدگی جزئی بیرون آمده است اما فعلاً از وضعیت دو یا سه نفر دیگر از پرسنلی که دچار حادثه شده‌اند خبری نیست.

وی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم با اورژانس، هلال احمر و فرمانداری طالقان برای حضور در محل حادثه و پیگیری وضعیت همه پرسنل صورت گرفته است.

مهرداد بابایی رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز هم اظهار کرد: به محض وقوع این حادثه و اطلاع رسانی به اورژانس، نیروهای نزدیک‌ترین پایگاه اورژانس به محل اعزام شدند تا بتوانند به مصدومان خدمات مناسب را ارائه دهند.

 وی با اشاره به تعداد مصدومان احتمالی این حادثه گفت: طبق آمار چهار نفر در زیر بهمن گرفتار شده‌اند که یکی از آنها بیرون کشیده شده است.

وی توضیح داد: جزییات این حادثه و تعداد دقیق مصدومان به زودی اطلاع رسانی می‌شود.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...