|
کدخبر: 149126

زن تهرانی زنده زنده جزغاله شد

شوهر عصبانی که با زنش بخاطر به نام کردن ۲ دانگ از خانه شان اختلاف داشت، در اقدامی هولناک زن و خانه اش را به آتش کشید.

مرد تهرانی پس از درگیری با زنش با بنزین زن و خانه اش را به آتش کشید و پا به فرار گذاشت.ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه سه شنبه ۳۰ دی ماه امسال ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه در جریان مرگ زن ۳۴ ساله ای قرار گرفتند که بخاطر شدت سوختگی به کام مرگ فرو رفته است.

ماموران کلانتری با حضور در بیمارستان پی بردند که زن جوان روز ۲۵ دی ماه در آتش سوزی خانه اش به شدت دچار سوختگی شده و پس از ۵ روز تلاش پزشکان برای نجات جانش وی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است.

آتش افروزی مرگبار از سوی شوهر عصبانی

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات فنی و ویژه وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی بردند که روز حادثه زن جوان و شوهرش بر سر ۲ دانگ از خانه شان اختلاف داشته اند و روز ۲۵ دی ماه مرد جوان پس از درگیری با همسرش بچه ۷ ساله شان را از خانه بیرون آورده و سوار بر خودرویش کرده و سپس با در دست داشتن که گالن ۲۰ لیتری از بنزین به خانه بازگشته و با ریختن بنزین روی در و دیوار خانه و زنش اقدام به آتش افروزی می کند و سپس پا به فرار می گذارد.

تیم جنایی در ادامه متوجه شدند شدت آتش سوزی و انفجار به حدی بوده که باعث تخریب شیشه ها و بخشی از دیوار خانه شده است و زن جوان که به شدت دچار سوختگی شده به بیمارستان منتقل شده اما بعد از ۵ روز روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو می رود.

بنا بر این گزارش، بازپرس صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا از همسایه ها و خانواده قربانی جنایت و شوهر فراری تحقیقات تکمیلی صورت گیرد و دستگیری شوهر جوان که با فرزندش فرار کرده است در دستور کار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

منبع: رکنا

ارسال نظر