|
کدخبر: 113652

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج - قزوین با ۳۰ مصدوم

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدوم شدن ۲۰ تا ۳۰ نفر بر اثر حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج به قزوین خبر داد.

حوادث تصادف زنجیره‌ای در اتوبان کرج - قزوین با ۳۰ مصدوم

مجتبی خالدی درباره حادثه تصادف زنجیره‌ای در اتوبان تهران به قزوین گفت: این حادثه در ساعت ۱۸ و ۵۵ دقیقه  در ۱۵ کیلومتری شهر قزوین، لاین شمالی اتوبان کرج به قزوین رخ داده است که در این تصادف زنجیره‌ای بیش از ۵۰ دستگاه اتومبیل با یکدیگر برخورد کرده‌اند و محدوده تصادف نزدیک به دو کیلومتر است و ترافیک این حادثه نزدیک به ۲۰ کیلومتر ادامه یافته است‌.

وی افزود: تا این لحظه نزدیک بین ۲۰ تا ۳۰ نفر از سرنشینان خودرو دچار آسیب‌ شده‌اند و نیروهای اورژانس درحال ارائه خدمات به آن‌ها هستند؛ بیمارستان‌های شهر قزوین آماده‌باش هستند و قرار شده متخصصین در اورژانس بیمارستان‌ها مستقر شوند.

وی با اشاره به ترافیک سنگین ایجاد شده خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این است که مصدومین در محل حادثه درمان شوند و سلامت عمومی آنها به پایداری برسد. آمبولانس و اتوبوس‌آمبولانس‌ها در محل مستقرند و با توجه به این‌که این حادثه در نزدیکی شب رخ داده است امکان پرواز بالگرد وجود ندارد.

وی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است که از افرادی که در مسیر کرج به قزوین هستند خواهش می‌کنیم در ۳۰ کیلومتری قزوین توقف کنند تا نیروهای امدادی با آرامش بیشتری به ارائه خدمت بپردازند. کسانی که در لاین جنوبی قرار دارند نیز مسیر را ترک کنند زیرا ممکن است نیاز باشد آمبولانس‌های اورژانس برای امدادرسانی به محل حادثه از مسیر مخالف استفاده کنند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر