|
کدخبر: 132248

صحبت جدید بایدن درباره پیروزی در انتخابات امریکا

نامزد دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری امریکا در آخرین نطق تبلیغاتی خود، گفت احساس می‌کنم فردا برای یک پیروزی بزرگ گرد هم خواهیم آمد.

بین‌الملل صحبت جدید بایدن درباره پیروزی در انتخابات امریکا

جو بایدن شامگاه دوشنبه در گردهمایی انتخاباتی خود در پیتسبورگ، جایی که نخستین برنامه انتخاباتی خود را در آوریل ۲۰۱۹ از همین شهر آغاز کرد، این مطلب را مطرح ساخت.

وی با بیان اینکه "پیام من ساده است"، ادامه داد: قدرت تغییر در این کشور در دستان شما است، تلاش‌های دونالد ترامپ برای من اهمیت ندارد، هیچ چیزی نمی‌تواند مانع رای دادن مردم این کشور شود. تمام.

نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: امروز بیش از زمانی که در ۲۹ سالگی انتخاب شدم، نسبت به آینده امریکا خوش‌بین‌تر هستم.

بایدن اظهار کرد: قول می‌دهم برای کسانی که به من رای نداده‌اند هم همچون کسانی که این کار را کرده‌اند، به سختی کار کنم. این کار رئیس‌جمهوری ایالات متحده است. وظیفه مراقبت و بهبودی برای همه، شغل رئیس‌جمهوری است. پس لطفا رای بدهید. شخصیت کشور رای‌گیری می‌شود.

وی تاکید کرد: ‌ای مردم، هر کسی می‌داند که دونالد ترامپ کیست. بیایید به آنها نشان دهیم ما چه کسانی هستیم. ما امید را بر ترس، اتحاد را بر تفرقه، علم را بر تخیل و حقیقت را بر دروغ، دروغ پس از دروغ انتخاب می‌کنیم. بیایید عزت و نجابت را به کاخ سفید برگردانیم.

انتخابات امریکا روز سه‌شنبه به عنوان روز انتخابات به پایان می‌رسد و از شامگاه آن باید منتظر روشن شدن نتایج به ترتیب ایالت‌ها بود.

منبع: نامه نیوز
  • هر کدام بشن فرقی تو سیاستهاشون برا ایران نداره گول این و اون را نخورید ارسالی در

    سلام

  • محمود ارسالی در

    بنظر من فرقی نمیکنه در امریکا چه کسی انت خاب بشه ودولت امریکا هیچوقت با ایران عزی ز خوب نبوده فقط از این فرصت پیش امده نها یت استفاده را کرد چون انها سرشون گرم انت خاباته تا دولت تشکیل بشه زمان خوبیه

ارسال نظر