|
کدخبر: 127030

این تصاویر بازی کامپیوتری نیست جنگ قره باغ است! + فیلم

شاید باورتان نشود اما این تصاویر واقعی و مربوط به نبرد پدافند ارمنستان با جنگنده‌ی آذربایجانی است.

حجم ویدیو: 5.72M | مدت زمان : 00:02:11
بین‌الملل

احتمالا تصور کنید این تصاویر مربوط به یک بازی کامپیوتری است اما در واقع اینها تصاویری حقیقی از نبرد جنگنده آذربایجانی با پدافند هوایی ارمنستان است که منجر به سقوط آن می‌شود.

 

منبع: آخرین خبر
 • شقاقی ارسالی در

  فاشیست هادر هر دین ومذهب وزبانی وقومیت وزمان ومکانی محکوم وپست ترین آدمهای روی زمینند.

 • شقاقی ارسالی در

  تصرف قره باغ توسط ارمنستان و کشتار مردم روستایی و شهر های قره باغ سریعا اتفاق نیافتاده بلکه در طول ۴ سال با اشراف اطلاعاتی ایران و روسیه توسط ارامنه در آنسوی رود آراز به طول کشیده شده است .حال چرا ایران با توجه به کشتار شهر به شهر قره باغ و تصرف تدریجی آن اقدام عاجل و حتی اقدامات تحریمی انجام نداده. به فرض که مردم آذربایجان ترک و مسلمان و شیعه نبودند و هیچگونه تعلق خاطر با اقوام این سوی رود آراز نداشته باشد .ولی مسایل انسانی" اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید" و "هل من ناصر ینصرنی " از امام حسین را ندیده گرفتند.
  حال صدا سیما با گذشت چند روز از حمله پهپادی توسط ازربایجان مکرر مسایل وجود تکفیری را تبلیغات میکنند مگر کشتار و قتل عام و نسل سوزی و تجاوز به زنان در طول ۴ سال به سبک داعش توسط سربازان ارامنه که خود الان به آن نه بلکه اعتراف بلکه افتخار هم میکنند.در قرن حاضر اینها و صرب های یوگوسلاوی قبل از داعش آموزش دیده و توسط روسها و غرب آموزش و حمایت شده اند.و همه اینها توسط غرب در همسایگی کشورهای اسلامی ایجاد شده اند و در فرصت های مختلف بهره برداری کرده اند و خواهند کرد. پس ما باید منصفانه‌تر به یاد بیاوریم و از حمایت و تبلیغ به نفع آنها برحذر باشیم.اگر دولت ایران در راه جلوگیری از قتل عام مردم ازربایجان به دولت او کمک نکند نباید انتظار داشته باشد ازربایجان از دول دیگر کمک نگیرد.همانگونه که ما در اواخر جنگ تحمیلی از چین کمونیست موشک کرم ابریشم وارد کردیم .حتما بنابه نظر کارشناسان فعلی از کمونیستهای بی خدا نباید کمک میگرفتیم.

 • H.sh2515.ir 👉انیستاگرام ارسالی در

  این یک بازی گرافیکی است بنام ARMA3

 • Pd ارسالی در

  قطعا یه بازیه..

 • محمد ارسالی در

  اتفاقأ بعد از نمايش اين فيلم بسياري از سايتها گفتن اين فيلم اصلأ مربوط به جنگ قره باغ نيست و دروغ است و اين فيلم مربوط به تست توپ فلانكس يا همان مسلسل گاتلينگ ٦ لول آمريكايي است و اصلأ ارمنستان و يا آذربايجان چنين پدافند هوايي كه بتواند يكنواخت به براي مدت طولاني گلوله شليك كند ندارن

ارسال نظر