|
کدخبر: 163616

پیش ‌بینی بورس برای فردا (۱۷ فروردین)

هفته دوم معاملات فروردین ماه با روند نزولی و فرسایشی همراه بود و امروز نیز عرضه در شاخص‌سازان باعث افت نیم درصدی شاخص کل شد اما به عقیده برخی کارشناسان شاخص کل به محدوده حمایتی خود رسیده و احتمالا بورس فردا مثبت است.

بورس پیش ‌بینی بورس برای فردا (۱۷ فروردین)

قرار است روز سه‌شنبه جلسه‌ای در رابطه با برجام در وین برگزار شود که این موضوع احتمال کاهش قیمت دلار را به شدت افزایش داده است. اما به عقیده کارشناسان، شاخص کل بورس به محدوده حمایتی مهمی رسیده و این موضوع می‌تواند امیدواری نسبت به سبز شدن بورس فردا را افزایش دهد.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه گفت: شاخص کل به محدوده حمایت یک میلیون و ۲۵۰ هزار واحدی رسیده است و با توجه به معاملات امروز احتمالا فردا بورس به این حمایت واکنش نشان می‌دهد و احتمالا شاهد بازار سبزی هستیم.

علی عصاری، کارشناس بازار سهام با اشاره به جلسه روز سه‌شنبه درباره برجام گفت: روند مذاکرات طولانی مدت است و انتظار داریم دلار روی ۲۰ تا ۲۱ هزار تومان تثبیت شود و به تبع کاهش قیمت دلار بازار سهام نیز دچار رکود شود. اما به نظر می‌رسد بورس به جلسه روز سه‌شنبه که درباره برجام برگزار می‌شود واکنش مثبت نشان دهد.

به عقیده کاشناسان واکنش مثبت بورس در این مقطع زیاد پایدار نیست و تا زمانی که دامنه نوسان به حالت متقارن باز نگردد وضعیت فرسایشی در بورس ادامه دارد.

 

منبع: تجارت نیوز
  • سهامدار ارسالی در

    فقط میشه گفت ترررررررررررررررررررررررررر رررررررررررر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...