|
کدخبر: 326251

مراقب این ۳ رمز ارز در آلت سیزن باشید / از سود ۵۰ تا ۱۰۰ برابری ژوپیتر عقب نمانید

با بهبود احساسات معامله‌گران و شرایط بازار، چشم‌انداز آینده قیمت بسیاری از آلت‌کوین‌ها امیدوارکننده به نظر می‌رسد. در این میان، تحلیلگران سه آلت‌کوین خاص را شناسایی کرده‌اند که می‌توانند سودهای بیشتری را برای دارندگان خود به ارمغان بیاورند:فچ.ای‌آی (FET) ژوپیتر (JUP) پپه (PEPE)بر اساس پیش‌بینی تحلیلگران، این سه آلت‌کوین می‌توانند پیشتاز رشد قیمت در بازار صعودی آتی باشند.

اقتصاد مراقب این ۳ رمز ارز در آلت سیزن باشید / از سود ۵۰ تا ۱۰۰ برابری ژوپیتر عقب نمانید

تخمین زده می شود که خرید این آلت‌کوین‌ها، سرمایه دارندگان را بین ۵۰ تا ۱۰۰ برابر افزایش دهد.

فچ.ای‌آی

فچ.ای‌آی (FET) با استفاده از شبکه غیرمتمرکز یادگیری ماشین خود که در بستر فناوری بلاکچین ایجاد شده، در حال رهبری یک تغییر انقلابی است.

فچ-ای-آر

خرید JUP

هدف این سیستم، ساده‌سازی تراکنش‌های دیجیتال و بهبود تجربه کاربر به واسطه تمرکززدایی است. رشد اخیر فچ.ای‌آی توجه سرمایه‌گذاران، به ویژه آنهایی که مشتاق سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی هستند، را به خود جلب کرده است.

قیمت فچ.ای‌آی با رشدی ۱۵ درصدی طی هفته گذشته به ۲.۴۲ دلار رسیده است. همچنین گفتنی است که قیمت این ارز دیجیتال طی سال گذشته، ۷۴۶ درصد رشد داشته که از پتانسیل رشد بیشتر آن در سال جاری حکایت دارد.

پپه

ژوپیتر

ژوپیتر (JUP)، یک پلتفرم تجمیع‌کننده نقدینگی در بلاکچین سولانا است که به دلیل ارائه جامع توکن‌ها و مسیریابی کارآمد برای انجام معاملات، مورد توجه قرار گرفته است. قیمت توکن ژوپیتر علی‌رغم کاهش اخیر، طی سال گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.top-altcoins-to-buy-signalling-50x-100x-

قیمت این توکن طی هفته گذشته با رشدی ۱۳ درصدی به ۱.۱۴ دلار رسیده است. در پی رشد قیمت، ارزش ژوپیتر نیز به ۱.۵۳ میلیارد دلار افزایش یافته و اکنون در رتبه ۶۲ برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد.

پپه

رالی رشد قیمت میم کوین پپه (PEPE)، در حال شتاب گرفتن است. روند قیمت این دارایی، حرکت‌های اولیه میم‌کوین‌هایی نظیر شیبا و دوج‌کوین را برای معامله‌گران تداعی‌ می‌کند. قیمت پپه اگرچه در ماه گذشته افت جزئی را تجربه کرده، اما در سال گذشته ۱۹۶ درصد افزایش یافته است.

پپه

قیمت این میم‌کوین طی هفته گذشته حدود ۱۲ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۰۸۶ دلار رسیده است. پپه با ارزش بازار ۳.۵۹ میلیارد دلاری خود، اکنون در رتبه ۳۰ ارزهای دیجیتال برتر قرار دارد. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این میم کوین در سال ۲۰۲۴ یک رالی عظیم را تجربه خواهد کرد.

منبع: رمز ارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها