|
کدخبر: 325259

قیمت مرغ نزولی شد / وضعیت جدید بازار گوشت در اردیبهشت

امروز، قیمت گوشت مرغ نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر کیلو مرغ کشتار با قیمت ۷۶,۹۳۷ تومان در بازار خرید و فروش شد.

اقتصاد قیمت مرغ نزولی شد / وضعیت جدید بازار گوشت در اردیبهشت

در بازار گوشت و دام تهران، در روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، قیمت گوشت مرغ نسبت به روز قبل به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش یافت. این افت قیمت در جریان معاملات به وضوح قابل مشاهده بود.

جدول

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ریزش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۷۶,۹۳۷ تومان خرید و فروش شد.

اگر عرضه مرغ کاهش یابد و در عین حال تقاضا برای آن افزایش یابد، قیمت مرغ ممکن است افزایش یابد. عواملی مانند کاهش تولید، بروز بیماری‌های واگیر، تغییر در الگوی مصرف غذا و محدودیت‌های صادرات نیز می‌توانند عرضه را تحت تأثیر قرار دهند. همچنین افزایش در هزینه‌های تولید می‌تواند تأثیر مستقیم در قیمت مرغ داشته باشد. این شامل هزینه‌های مربوط به خوراک، نگهداری، نیروی کار، انرژی و سایر عوامل مرتبط با فرآیند تولید مرغ می‌شود.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد کاهش قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۳,۹۴۶ تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم خلاف روند روزهای اخیر در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، ۳۲۵ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۸۴ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و ۶۲۵ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

منبع: اقتصادنیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها