|
کدخبر: 322375

قیمت مسکن / بازار مسکن / قیمت خانه

قیمت خانه در بازار شب عید تهران + جدول

با وجود فراهم بودن تعداد کافی فایل‌های فروش در مناطق مختلف شهر تهران از جمله مناطق مصرفی و جنوبی، اما در حال حاضر، واسطه‌ها و فعالان بازار مسکن شهر تهران از کاهش تعداد معاملات خرید و فروش در روزهای پایانی سال خبر می‌دهند.

اقتصاد قیمت خانه در بازار شب عید تهران + جدول

واسطه‌های مسکن اظهار می‌کنند که فعالیت‌های معاملات مسکن در شهر تهران، معمولا تا پایان سال و قبل از بیستم اسفندماه به پایان می‌رسد و در ماه فروردین نیز کاهش فعالیت دارد.

بازار شب عید معاملات مسکن شهر تهران بر اساس مشخصات تازه‌ترین آپارتمان‌های عرضه‌شده به این بازار با تنوع نسبتا مناسبی از فایل فروش همراه است. با این حال، تازه‌ترین تحقیقات میدانی از وضعیت معاملات مسکن در ماه پایانی سال‌جاری- اسفند۱۴۰۲- نشان‌دهنده رکود خرید‌وفروش در این بازار است.

 به‌رغم موجودی کافی فایل فروش در محله‌ها و مناطق مختلف شهر تهران از جمله مناطق مصرفی و جنوبی، هم اکنون، واسطه‌ها و فعالان بازار مسکن شهر تهران از افت تعداد معاملات خرید‌وفروش در روز‌های پایانی سال خبر می‌دهند. ضمن اینکه زنگ خور و مراجعه به بنگاه برای اطلاع از شرایط فروش آپارتمان‌های عرضه‌شده به بازار نیز نسبت به چند هفته اخیر کاهش داشته است.

واسطه‌ها می‌گویند بازار معاملات مسکن شهر تهران معمولا در هر سال تا قبل از بیستم اسفندماه رسما به کار خود خاتمه می‌دهد و در فروردین ماه نیز حالت نیمه‌تعطیل دارد. از این‌رو، انتظار رویداد خاص قیمتی و معاملاتی در این بازار نسبت به آنچه هم اکنون جریان دارد، دست کم تا یک ماه و نیم آینده بعید است.

در جدول زیر تازه‌ترین فایل‌هایی که روز گذشته به بازار فروش مسکن شهر تهران عرضه شد، درج شده است:

نرخ-خانه-1

منبع: دنیای اقتصاد

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها