|
کدخبر: 322175

بازار بورس / بازار سهام / قیمت دلار

پیش بینی قیمت دلار تا پایان سال / قله صعودی بازار ارز کجاست

کارشناس بازارهای مالی درباره استوکاستیک (Stochastic) اظهار کرد که بر اساس این شاخص، شاخص استوک در محدوده بالا و اشباع قرار دارد و تا زمانی که تراکم صعودی را نشکند و به سمت پایین حرکت نکند، نمی‌توان گفت که یک اصلاح رخ داده است.

اقتصاد پیش بینی قیمت دلار تا پایان سال / قله صعودی بازار ارز کجاست

امیدرضا قیراطی کارشناس و مدرس بازارهای مالی در تحلیل هفتگی از دلار (USDT) ابراز داشت: در تحلیل قبلی از دلار پیش بینی شده بود که به محدوده ۶۰ هزار تومان می رسد، دلار در حال حاضر به محدوده ۶۰ هزار تومان رسیده ضمن اینکه طبق اندیکاتور استوکاستیک (Stochastic)، استوک در محدوده بالا و اشباع است و تا زمانی که کراس نکرده و به سمت پایین نیامده است نمی‌توان گفت اصلاح انجام می‌شود.

جدول۱

این کارشناس بازارهای مالی با تأکید بر اینکه دلار در بالای قله تاریخی خود قرار گرفته و می‌تواند با یک پولبک به ادامه روند صعودی خود ادامه دهد، حرکت به صورت مستقیم به سمت محدوده ۶۵ هزار تومان را دور از ذهن ندانست کما اینکه با توجه به سال جدید و افزایش تقاضا جهت خرید دلار و همچنین گارد صعودی گرفتن دلار این سناریو قوی تر می باشد.

قیراطی محدوده های مقاومتی دلار را ۶۲۵۰۰، ۶۵، ۶۷ و ۷۰ هزار تومان و ناحیه های حمایتی آن را محدوده های ۵۸.۴۰۰ و ۵۶.۹۸۰ تومان عنوان کرد.

 

منبع: بازار

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها