|

بخوانید :

کدخبر: 272601

آخرین وضعیت معلمان طرح مهرآفرین در رتبه بندی

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر دلخوش گفت: بخش قابل توجهی از معلمان که چندین سال در آموزش و پرورش مشغول هستند مشکلی در بحث مربوط به تطبیق آیین‌نامه دارند که در حال پیگیری است.

آموزشی آخرین وضعیت معلمان طرح مهرآفرین در رتبه بندی

سیدکاظم دلخوش اباتری در جلسه علنی مجلس در تذکری در خصوص وضعیت معلمان طرح مهرآفرین گفت: این معلمان حدود ۱۵ الی ۱۶ سال است که در آموزش و پرورش مشغول به کار هستند اما در طرح رتبه‌بندی معلمان که همه گروه‌ها تعیین تکلیف شدند، وضعیت این گروه مشخص نشده است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه از نظر مثبت و پیگیری‌های جنابعالی در خصوص تعیین تکلیف معلمان طرح مهرآفرین مطلع هستم، این موضوع را در اینجا مطرح کردم تا در خصوص تعیین تکلیف وضعیت این معلمان توضیحاتی ارائه کنید.

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: خواهشم این بود که در دستور صحبت کنید، صبح امروز هم خدمت شما توضیح دادم که موضوع معلمان طرح مهرآفرین به ما منعکس شده که بحث جدی است و بخش قابل توجهی از معلمان که چندین سال در آموزش و پرورش مشغول هستند مشکلی در بحث مربوط به تطبیق در آیین‌نامه دارند که ان‌شاء الله پیگیری می‌کنیم تا به حل و فصل این مشکل کمک کنیم اما باید بررسی‌ها انجام شود که در حال پیگیری نیز هستیم.

منبع: خانه ملت
  • معلم ارسالی در

    سلام لطفا در مورد مادرانی که مرخصی زایما ن رفتن هم صحبت کنید تا حالا تمام مزایا ش املشون بود و حقوقشون جاری هست پس چرا مبل غ علی الحساب به صورت کامل شاملشون نشد مر خصی بدون حقوق که نرفتن!

  • معلم مر افرین مظلوم ارسالی در

    باسلام اقای قلی باف میفرمایند بررسی میخو اهد برادر من بررسی نمیخواد که فقط دستورم یخواهد ویکم همت چون 17سال ما در بد ترین شرایط آزمون دادیم در روستاهای که شاید ک متر کسی راهش به انجا افتاده ما 9 ماه انج ا با کمترین امکانات جنگیدیم لطفا حمایت ک نید

  • معصومه محمدی ارسالی در

    خواهش میکنم علی الحساب برای مهر افرین وا ریز کنید وتعیین وضعیت کنیدممنونم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...