|

بخوانید :

کدخبر: 253103

تدریس خصوصی زبان

چرا کلاس تدریس خصوصی زبان بسیار مفید است؟ قطعا برای شما هم پیش آمده که برای یادگیری یک زبان تلاش کنید. اما همیشه این تلاش کردن نتیجه مثبت ندارد. برای مثال کتاب های کمک آموزشی و کلاس‌های زبان همیشه جواب نمی‌دهد. ممکن شما نحوه‌ی یادگیری متفاوتی داشته باشید و یا حتی نتوانید در کلاس ها تمرکز حواس داشته باشید. معمولا در کلاس های چند نفره همه‌ی افراد همیشه روی یک موضوع مشکل ندارند. اما در کلاس تدریس خصوصی زبان و با آموزش یک به یک این مشکلات برطرف می‌شود. در ادامه با کلاس تدریس خصوصی زبان های مختلف بیشتر آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای افراد مبتدی

اگر آشنایی کمی با زبان انگلیسی دارید یا اصلاً آشنایی ندارید، ابتدا باید اصول را پوشش دهید. اول با ساختن پایه ای قوی با زبان، آماده می‌شوید که بعدا به موضوعات پیشرفته تری بپردازید. در مرحله ابتدایی، معلم شما به شما کمک می‌کند تا اهداف هوشمندانه و قابل دستیابی را برای کلاس تدریس خصوصی خود تعیین کنید، بنابراین با هر درس متوجه پیشرفت خواهید شد! در اولین درس‌های کلاس خصوصی زبان انگلیسی خود موضوعات زیر را فرا می‌گیرید:

  • صداها، حروف الفبا و مصوت و صامت را می‌آموزید.
  • قوانین اصلی تلفظ را یاد می‌گیرید.
  • سلام و احوال پرسی را فرا می‌گیرید.
  • با لغات ساده انگلیسی آشنا می‌شوید.
  • مقدمه‌ای بر گرامر انگلیسی را یاد می‌گیرید.

هنگامی که بر این موضوعات مبتدی تسلط پیدا کردید، کاملاً آماده خواهید بود که در طول تدریس خصوصی زبان متوسط ​​​​به مفاهیم پیشرفته‌تر بپردازید.

تدریس-زبان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی سطح متوسط

کلاس های تدریس خصوصی زبان متوسطه طوری ​​طراحی شده اند تا مهارت های ابتدایی زبان انگلیسی شما را به سطح بعدی ارتقا دهند. در کلاس های متوسط، شروع به تقویت مهارت‌های مکالمه خود خواهید کرد و موضوعات پیچیده تری را یاد خواهید گرفت. در این مرحله، ایده خوبی است که با انواع مطالب انگلیسی آشنا شوید. یعنی تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی و خواندن کتاب به زبان انگلیسی. هرچه رسانه های انگلیسی بیشتری را وارد مطالب آموزشی خود کنید، درک شما از زبان بیشتر خواهد شد. در درسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی متوسط، موضوعات زیر را بررسی خواهید کرد:

·درک بیشتری از قواعد گرامری ایجاد می‌کنید.

·مقدمه ای بر زمان افعال اضافی یاد می‌گیرید.

·خواندن و نوشتن را تمرین خواهید کنید.

·درک شنیداری را بهبود می‌بخشید.

·مهارت های اساسی مکالمه را فرا می‌گیرید.

هرچه بیشتر این موضوعات را تمرین کنید، با زبان انگلیسی راحت تر خواهید شد. در ادامه شما شروع به تشخیص کلمات و عبارات بیشتری خواهید کرد و شروع به ترکیب جملات خود و ساختن مکالمات خود خواهید کرد.

دروس تدریس خصوصی زبان انگلیسی پیشرفته

دانش‌آموزان تدریس خصوصی زبان انگلیسی پیشرفته باید از قبل زبان را درک کرده باشند و انگیزه زیادی برای تکمیل مهارت‌های انگلیسی خود داشته باشند. در این سطح، شما بسیاری از تفاوت های ظریف زبان انگلیسی را کشف خواهید کرد. شما اکنون آماده خواهید بود که موضوعات پیچیده و قابل تامل را بپذیرید و منظور خود را به زبان انگلیسی نیز مانند زبان مادری خود بیان کنید. موضوعات دوره در درس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی پیشرفته موارد زیر را پوشش می‌دهد:

  • کاهش لهجه
  • کامل کردن گرامر
  • خواندن استنباط ها و نکات ظریف
  • زبان اصطلاحی و محاوره
  • درک فرهنگی عالی

وقتی صحبت از تسلط بر زبان می شود، تمرین باعث پیشرفت عالی می‌شود. و یک چیز مسلم است: با معلم مناسب، می توانید با حداکثر سرعت ممکن با زبان به پتانسیل کامل خود برسید.

تدریس خصوصی زبان آلمانی

صرف نظر از سن شما، یک معلم خصوصی آلمانی می‌تواند به شما کمک کند تا سریعتر به اهداف یادگیری زبان خود برسید. یکی از اولین مواردی که با معلم خود صحبت خواهید کرد، مهارت فعلی شما در زبان آلمانی است. سپس معلم تدریس خصوصی زبان هنگام برنامه ریزی دروس سفارشی شما، سبک یادگیری منحصر به فرد شما را در نظر می‌گیرد.

پیدا کردن یک معلم زبان آلمانی در نزدیکی شما

وقتی آماده یادگیری زبان آلمانی هستید، اولین قدم شما پیدا کردن معلم آلمانی مناسب برای شما خواهد بود. اگرچه این فرآیند به تنهایی می تواند دشوار باشد، اما کلاس‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی برای همین موضوع است. برای آسان کردن فرآیند یادگیری تا حد ممکن. اگر ترجیح می‌دهید از خانه یاد بگیرید تا اینکه در یک مکان عمومی در کلاس‌های آلمانی نزدیک شما شرکت کنید، می‌توانید در کلاس تدریس خصوصی زبان آلمانی شرکت کنید. بسیاری از آموزگاران کلاس تدریس خصوصی همچنین درس‌های آنلاین و راحت ارائه می‌دهند تا بتوانید از راحتی خانه خود درسها را یاد بگیرید و از میان مجموعه وسیع‌تری از معلمان در سراسر کشور انتخاب کنید. هر یک از معلمان آلمانی تدریس خصوصی زبان آلمانی واجد شرایط و با تجربه هستند، بنابراین شما بهترین تجربه یادگیری را دریافت خواهید کرد. یکی از شغل های پرطرفدار در آلمان در حال حاضر تاتوکار است که برای آن باید مدرک بین المللی تتو داشته باشید.

تدریس خصوصی زبان ترکی

در مقایسه با زبان‌های قدیمی که برای هزاران سال صحبت می‌شده‌اند، مانند هندی، جدید بودن نسبی ترکی مدرن ممکن است آن را عنصری زودگذر از فرهنگ معاصر جلوه دهد. ترکی مدرن، با این حال، هنوز بقایای تاریخ دنیوی خود را به همراه دارد و کسانی را که برای یادگیری زبان ترکی را انتخاب می‌کنند، با فرهنگ غنی آشنا می‌کند. موسسه خدمات خارجی (FSI) زبان ترکی را به عنوان زبان رده سوم رتبه بندی می کند، به این معنی که یادگیری آن برای انگلیسی زبانان دشوار است. به دلیل تفاوت های زبانی و فرهنگی قابل توجه، FSI به طور متوسط ۴۴ هفته یا ۱۱۰۰ ساعت مطالعه برای دانش آموزان برای رسیدن به مهارت در زبان ترکی تخمین می‌زند. اما با استفاده از الفبای لاتین، یادگیری آن برای انگلیسی زبانان آسیای مرکزی نسبتاً آسان است. ترکی نیز شباهت‌هایی با زبان‌های دیگر دارد. همچنین کلاس خصوصی زبان ترکی استانبولی از ساده ترین روش‌های آموزش ترکی است.

کلاس‌های تدریس خصوصی زبان تهران زبان

شما در هر کجای دنیا که هستید می‌توانید با استفاده از اینترنت در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان موسسه زبان تهران زبان شرکت کنید. همچنین شما امکان پرداخت شهریه را پس از مکالمه روان دارید. مدرسان تدریس خصوصی زبان موسسه tehranzaban.com همچنین برای راحتی شما در تهران و کرج کلاس‌های خصوصی حضوری برگزار می‌کنند. شما با یک معلم متبحر به سرعت در فراگیری زبان پیشرفت خواهید کرد.

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...