|

بخوانید :

کدخبر: 213595

تصمیم وزارت کشور برای بازگشایی مدارس

احمد وحیدی گفت: برای بازگشایی مدارس برابر ابلاغیه های قبلی که آموزش و پرورش اعلام کرده عمل خواهد شد و قطعا رعایت پروتکلهای بهداشتی ، استفاده از ماسک و حفظ فاصله گذاری فیزیکی باید در دستور کار قرار گیرد و بازگشایی مدارس به صورت حضوری، آنلاین و ترکیبی انجام خواهد شد.

آموزشی تصمیم وزارت کشور برای بازگشایی مدارس

وزیر کشور در خصوص موضوع  ادامه فعالیت اصناف بعد از ساعت ۱۲ نیز گفت: هرچه که در قبل مصوبه بوده همچنان برقرار است و باید برابر ابلاغیات سابق عمل شود. اصناف باید برای زدن دو دُز واکسن خود اقدام کنند البته از ابتدای آبان اصناف با زدن یک دُز از واکسن، فعالیت خود را آغاز کردند و این موضوع نیز مورد کنترل و رصد قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در سه استان قزوین، کردستان و آذربایجان غربی طرح هوشمند محدودیت‌ها به صورت پایلوت اجرا شده و نتایج خوبی داشته البته باید سامانه های دیگری برای اتصال به این سامانه مشخص می شد که تصمیم گیری لازم انجام شد تا در مرحله بعد این طرح در سراسر کشور انجام شود.

وحیدی با تاکید بر اینکه باید تصمیم گیری درباره محدودیت‌ها در ستاد ملی کرونا بررسی و تصویب شود گفت: برای بازگشایی مدارس برابر ابلاغیه های قبلی که آموزش و پرورش اعلام کرده عمل خواهد شد و قطعا رعایت پروتکلهای بهداشتی ، استفاده از ماسک و حفظ فاصله گذاری فیزیکی باید در دستور کار قرار گیرد و بازگشایی مدارس به صورت حضوری، آنلاین و ترکیبی انجام خواهد شد. البته در شهرهای قرمز مطابق وضعیت شهرهای قرمز عمل می‌شود.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...