|
کدخبر: 177079

خبر خوش برای عاشقان خودرو / نمایشگاه های جذاب در راه است

برای نخستین بار بعد از شیوع بیماری همه‌گیر کرونا، به نظر می‌رسد که نمایشگاه‌های اتومبیل بازمی‌گردند.

نمایشگاه خبر خوش برای عاشقان خودرو / نمایشگاه های جذاب در راه است

اخیراً اطلاعیه‌هایی درباره بازگشت برخی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ها ازجمله شیکاگو و نمایشگاه ژنو منتشر شده‌اند. اکنون نیز نوبت نمایشگاه نیویورک است.

این رویداد از ۲۰ تا ۲۹ آگوست (اوایل شهریور ماه) برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود نزدیک به ۱۰۰۰ خودروی جدید در آن به نمایش گذاشته شوند. بعلاوه یک طبقه از آن به‌طور کامل به خودروهای الکتریکی اختصاص یافته است.

فرماندار نیویورک درباره برگزاری مجدد این نمایشگاه گفته:

نمایشگاه سالانه بین‌المللی خودرو در نیویورک، تنها یکی از سنت‌های محبوب تابستانی ما به شمار نمی‌رود بلکه یک موتور محرک اقتصادی عالی برای ایالت ماست. سال گذشته این رویداد به علت بیماری کرونا لغو شد اما به دلیل سخت‌کوشی نیویورکی‌ها در شکست دادن کووید ۱۹، امسال برگشته است. ما خوشحالیم که از علاقه‌مندان و متخصصان صنعت با ظرفیت کامل همانند پیش از همه‌گیری بیماری کرونا و همراه با ۵ لاین جدید برای رانندگی آزمایشی استقبال خواهیم کرد.

اخیراً این نمایشگاه به میزان یک میلیون و ۲۰۰ هزار فوت مربع توسعه یافته که درواقع اندازه آن ۵۰ درصد بزرگتر شده است. این امر باعث خواهد شد تا تراکم بازدیدکنندگان کمتر شده و همچنین با بلیت‌فروشی بدون لمس و سیاست‌های فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌ها، از ایمنی شرکت‌کنندگان اطمینان حاصل شود.

 

 

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...