|
کدخبر: 182994

خبر خوش استخدامی برای ۸۸ هزار معلم

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه باید در مدارس، انسان در تراز جمهوری اسلامی ایران را تربیت کنیم، گفت: شهید سلیمانی تربیت یافته مدارس و معلمان است و استعداد ذاتی، والدین، جامعه و دوستان نیز نقش موثری در موفقیت و سربلندی این بزرگوار داشتند.

احمدی لاشکی با بیان اینکه مستند سازی املاک آموزش و پرورش یکی از مهمترین راهبردهای وزارت آموزش و پرورش است، اظهار کرد: خوشبختانه تعامل خوبی بین ثبت اسناد و بنیاد مسکن برای تحقق این مهم صورت گرفته و اگر ما در ادارات آموزش و پرورش استان‌ها و شهرستان‌ها و مناطق تلاش نکنیم مدیون هستیم.

وی به ساماندهی ۸۸ هزار نفر در آموزش و پرورش کشور به استناد تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس اشاره کرد و افزود: با جدیت دغدغه‌های استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی، نیروهای قرآنی و پیش دبستانی را پیگیری می‌کنیم.

احمدی لاشکی از اقدامات موثر و ماندگار انجام شده در آموزش و پرورش استان کرمان در چند سال اخیر تقدیر و تشکر کرد و گفت: ساخت مدارس و اقدامات اثربخش آموزشی و پرورشی در استان مصداق عینی مدیریت جهادی است.

 

منبع: فارس
  • ابوالفضل مهرفر ارسالی در

    معلم از زمانهای قدیم هم شغل نبود ،معلمی عشق است،اگر عاشقی من ۳۰ سال خدمت عاشقانه کردم ،و همسرم نیز معلم بود.حالا هم مستا جر هستیم و در سخت ترین شرایط مثال زندگی میکنیم .زمانی که من ۵۰۰ تومان حقوق داشتم یعنی زمان شاه همافر ۱۲ یا ۲۴ برابر من ح قوق می‌گرفت الان هم بد تر از آن موقع معل می شغل نیست آخرش شرمنده زن و بچه .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...