کدخبر: 101305

نمودار سازمانی آموزش و پرورش ابلاغ شد

نمودار سازمانی اداره ‌کل آموزش و پرورش استان‌ها که به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور رسیده است، ابلاغ شد.

فرهنگی و اجتماعی نمودار سازمانی آموزش و پرورش ابلاغ شد

نمودار سازمانی اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها از سوی علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به ادارات‌کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

در ابلاغیه این نمودار سازمانی آمده است: به استناد بند «الف» ماده ۲۸ قانون برنامه ششم توسعه، تصویب‌نامه شماره ۱۰۲۰۳۰.ت۵۵۸۵۳ه مورخ دوم آبان ۹۷ هیأت وزیران و در اجرای کامل و هماهنگ برنامه جامع اصلاح نظام اداری(دوره دوم)، موضوع مصوبه شماره ۳۰۲۵۹۶ مورخ ۱۴ شهریور ۹۷ شورای عالی اداری و تفاهم‌نامه مورخ ۹ اردیبهشت ۹۸ وزارت متبوع با سازمان اداری و استخدامی کشور(برنامه عملیاتی سه ساله اصلاح نظام اداری وزارت آموزش و پرورش)، نمودار سازمانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان‌ها که به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور رسیده، جهت اجرا ابلاغ می‎شود.

بر این اساس، از تاریخ ابلاغ نمودار سازمانی جدید، نمودار قبلی از درجه اعتبار ساقط شده تشکیلات تفصیلی متناظر با آن متعاقباً ابلاغ خواهد شد.

نمودار-سازمانی

نمودار سازمانی وزارت آموزش و پرورش ۲۵ اردیبهشت سال ۹۸ پس از تهیه توسط این وزارتخانه و تأیید آن از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، ابلاغ شد؛ در رأس این نمودار، وزیر آموزش و پرورش قرار دارد و ۶ معاونت آموزش متوسطه، آموزش ابتدایی، پرورشی و فرهنگی، تربیت‌بدنی، حقوقی و امور مجلس، برنامه‌ریزی و توسعه منابع در زیرمجموعه آن قرار دارد.

در آن نمودار سازمانی، مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی با دفتر وزارتی تلفیق‌ شده و مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی را تشکیل دادند اما این نمودار تغییراتی داشت و چندی بعد و در دوره سید جواد حسینی سرپرست وقت وزارت آموزش و پرورش، مرکز روابط عمومی و دفتر وزارتی تفکیک شد.

 

منبع: فارس

ارسال نظر