|
کدخبر: 321104

فلزات رنگین، پیشرو در عرضه ورق استیل 304 باکیفیت

ورق استیل 304 از جمله بهترین و معروف ترین ورقه های استیلی است که می توانید تقریبا در هر حوزه ای آن را ببینید. اگر دوست داشته باشید تا در مورد این شیت های استیل، اطلاعات بیشتر و کامل تری را به دست بیاورید، در اینجا می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید. شرکت فلزات رنگین هم در جهت آگاه سازی مشتریان و هم در جهت ارائه محصولات مناسب فعالیت می کند.

فلزات رنگین، پیشرو در عرضه ورق استیل 304 باکیفیت

ورق استیل 304 از جمله بهترین و معروف ترین ورقه های استیلی است که می توانید تقریبا در هر حوزه ای آن را ببینید. اگر دوست داشته باشید تا در مورد این شیت های استیل، اطلاعات بیشتر و کامل تری را به دست بیاورید، در اینجا می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید. شرکت فلزات رنگین هم در جهت آگاه سازی مشتریان و هم در جهت ارائه محصولات مناسب فعالیت می کند.

ورق استیل 304

ویژگی های ورق استیل 304

ورق های استیل و به خصوص ورق استیل 304 دارای یک سری مشخصات و ویژگی ها هستند. این مشخصات می توانند در خصوصیات فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی و... به خوبی نمایان باشند. به همین خاطر نیز باید حتما این موارد را بشناسید.

 • خواص ضد پوسیدگی و زنگ زدگی

 • مقاومت نسبت به حرارت و گرما

 • مقاومت نسبت به خوردگی مواد شیمیایی

 • قابلیت شکل پذیری

 • طول عمر بالا و...

کارایی های ورق استیل 304

ورق استیل 304 را در محیط های مختلفی می توانیم استفاده کنیم. به همین دلیل نیز شرکت فلزات رنگین همیشه حجم سفارشاتی که از ورق استیل 304 دارد، بیشتر از دیگر گریدهای ورق استیل است. استفاده از این ورقه ها در ساخت انواع بخش های لوازم خانگی، ساخت روکش های مختلف در محیط های داخلی و بیرونی برای سازه ها و... از جمله مهم ترین کارایی هایی است که ورق استیل ها دارند.

نحوه تولید ورق استیل 304

برای تولید ورق استیل نیاز است که یک سری مراحل و موارد طی شود. عدم طی شدن هر کدام از این مراحل می تواند سبب شود که ورق استیل تولید شده بی کیفیت باشد. به همین خاطر نیز باید حتما تمامی مراحل به صورت دقیق و اصولی طی شوند.

 • ذوب مواد اولیه

در مرحله اول تمامی مواد و عناصری که قرار است در آلیاژ استیل وجود داشته باشند، در کارگاه ذوب می شوند. در این مرحله لازم است که نسبت ها و درصدهای مواد به درستی تعیین شده باشند.

 • کربن زدایی

مرحله بعدی در خصوص کربن زدایی است. کربنی که در مواد اولیه آلیاژ وجود دارد، لازم است که درصد مشخصی داشته باشد. بیشتر و یا کمتر شدن درصد کمتر در آلیاژ می تواند سبب تغییر خواص فیزیکی و شیمیایی ورق استیل 304 شود. بنابراین کربن اضافی تا جایی که به درصد مورد نظر برسد، حذف می شود.

 • تنظیم مواد سیال

مواد ذوب شده که در این مرحله به صورت مواد سیال درآمده اند، باید هم خورده و به خوبی تنظیم شوند. اگر میکسر در این مرحله کار خودش را به خوبی انجام ندهد، ورق استیل یک دست و مناسبی نیز تهیه نخواهد شد.

 • فرم دهی

مرحله فرم دهی با نام مرحله نورد گرم هم شناخته می شود. معمولا فرم دهی مواد استیل به شکل های مختلف در این قسمت انجام می شود. بنابراین ساختن لوله، ورق و... از مواد استیل در مرحله نورد گرم انجام می شود.

 • آنیلینگ اولیه

آنیلینگ اولیه و یا مرحله عملیات حرارتی چیزی است که پس از نورد گرم انجام می شود. این مرحله باید با دقت انجام شود تا ورق استیل تولید شده و یا به طور کلی سازه تولید شده دچار هیچ نوع مشکلی نشود.

 • آنیلینگ نهایی

این مرحله که با نام نورد سرد هم در بین صنعتگران شناخته می شود، می تواند ویژگی های ورق استیل را تکمیل کند و در واقع نوعی اختتامیه برای این پروسه تولید باشد.

 • کنترل کیفیت

همان طور که گفته شد آنیلینگ نهایی در حقیقت مرحله پایانی است که برای تولید ورق استیل 304 و تمامی ورقه های استیل نیاز است طی شود. پس از نورد سرد، باید کیفیت ورقه های تولید شده مورد بررسی قرار گیرد. هرقدر کیفیت ورقه ها بالاتر باشد، قیمت نهایی آن ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

 • پوشش ورق استیل

برخی از محصولات و ورقه های استیل می توانند در نهایت دارای یک نوع پوشش نیز خواهند شد. این پوشش و کاور در مرحله بعد از کنترل کیفیت بر روی ورقه ها قرار می گیرد. گاهی اوقات کاور رنگی و گاهی اوقات کاور بی رنگ بر روی ورقه کشیده می شود.

نحوه خرید ورق استیل 304

برای خرید اطلاع از قیمت ورق استیل 304 نیاز است که حتما یک سری موارد و نکات را در نظر بگیرید و سپس خرید کنید. این کار سبب می شود تا بتوانید بهترین محصولات و ورقه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری کنید.

 • تشخیص گریدهای مختلف

در این مرحله نیاز است که حتما گریدهای مختلف را بشناسید تا بدانید که دقیقا کدام گرید را باید خریداری کنید. به طور کلی تمامی گریدهای ورق استیل، دارای یک سری ویژگی های مشخص همچون ضد زنگ بودن، مقاومت و... هستند. این در صورتی است که هر گریدی می تواند یک سری مولفه های منحصر به فرد نیز داشته باشد. پس پیش از خرید حتما گریدهای متفاوت را بشناسید و سپس خرید کنید.

 • پیدا کردن محدوده قیمتی مناسب

حتی محدوده قیمتی که برای ورقه های استیل وجود دارد نیز می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. ورقه هایی را تهیه کنید که می دانید نه قیمت های بسیار بالا و نه قیمت های بسیار پایینی دارند. مسلما اگر سازه های بزرگی دارید و پروژه شما بیش از اندازه بزرگ است، باید ورقه هایی را خریداری کنید که قیمت مناسبی نیز دارند. در غیر این صورت ممکن است با ضرر مالی روبرو شوید.

 • پیدا کردن شرکت مناسب

علاوه بر تمامی نکات و مواردی که وجود دارد، حتما باید شرکت مناسبی را نیز پیدا کنید که خرید خود را از آنجا انجام دهید. شرکت فلزات رنگین یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه است. به همین خاطر نیز می توانیم بگوییم که اگر قصد خرید داشته باشید، هم قیمت ها و هم کیفیت های بسیار مناسبی را در این شرکت پیدا خواهید کرد. شرکت فلزات رنگین یکی از گزینه های مناسب برای خرید است. این شرکت هم خرید حضوری و هم خرید آنلاین داشته و شما می توانید به هر طریقی که دوست دارید، خرید خود را ثبت کنید.

از طرفی نیز می توانید به وبسایت شرکت با آدرس اینترنتی www.felez.co مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 02133915222 تماس بگیرید. امکان کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن پاسخ سوالات را در کنار ثبت تلفنی سفارش خود خواهید داشت.

images_1708517005_65d5e68ddf7c0.png

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها