|

بخوانید :

کدخبر: 218365

«گشت ارشاد۳» فروش سینما را قبضه کرد!

فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» بالاخره چهارشنبه ۲۶ آبان اکران شد و در دو روز اول اکرانش توانست نزدیک به دو میلیارد تومان فروش داشته باشد.

سینما و تلویزیون «گشت ارشاد۳» فروش سینما را قبضه کرد!

فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳»، سومین قسمت از سری پرطرفدار گشت ارشاد است. این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی و با بازی امیر جعفری، ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی و بهنام بانی ساخته شده است. این فیلم در دو روز اول اکرانش توانست یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروش داشته باشد.

فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» در تهران فیلمبرداری شده و نویسندگی این کار بر عهده حسام سامری زاده است.

خلاصه فیلم: حسن و عطا پس از سال‌ها به ایران برمیگردند. آنها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان‌ها می‌پردازند، پس از مدتی سودای خوانندگی آنها را رها نمیکند تا این که تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی میگیرند. اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند پس تصمیم میگیرند به سراغ یک زمین دار بزرگ در لواسان که نقش او را بهنام بانی بازی می‌کند رفته او را بدزدند. اما پس از مدتی با او دوست میشوند و زمین دار بزرگ تصمیم میگیرد از حسن و عطا حمایت کرده و تمام هزینه تولید آلبوم موسیقی آنها را تقبل کند. در این مسیر ناگهان اتفاقات عجیبی روی می‌دهد که هر سه آنها را دچار دردسر‌های بزرگی می‌کند …

دو فیلم «آپاچی» ساخته آرش معیریان و «حکم تجدیدنظر» ساخته محمدامین کریم‌پور که همزمان با «گشت ارشاد ۳» اکران شده‌اند به ترتیب ۳۴ و ۵۰ میلیون فروش داشته‌اند.

 

منبع: برنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...