|
کدخبر: 182976

بازیگر زی زی گولو: پولم را خوردند!

رضا فیاضی درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: بازی من در سریال «جزر و مد» به کارگردانی علی عبدالعلی‌زاده به تازگی به پایان رسیده است.

قصه این مجموعه متناسب با فضای جنوب کشور بوده و عمده داستان در جنوب کشور می‌گذرد.  قصه سریال «جزر و مد» درباره آدمی با نام لطیف که اصالتا جنوبی و با زن و بچه خود در تهران زندگی می‌کند که در میان داستان سر او را کلاه می‌گذارند و خانه او را می‌گیرند و وی به ناچار به اهواز و به خانه پدری خود بر می‌گردد تا دوباره به زندگی خود سر و سامان بدهد.

این بازیگر پیشکسوت تلویزیون با اشاره به آثار ماندگار تلویزیون در درهه های اخیر ابراز کرد: قبلا دو الی سه شبکه تلویزیونی داشتیم که سریال‌های خاطره‌انگیزی از آنها پخش می‌شد، آثار همچون «قصه‌های تابه‌تا»، «کلاه قرمزی و پسر خاله» نمونه‌هایی از این برنامه‌ها هستند که هم دیده می‌شدند و هم خاطره‌انگیزند. ما برای مجموعه «خوش برگ» خیلی زحمت کشیدیم و در حال پخش هم هست، ولی دیده نمی‎شود و مخاطبان از پخش آن بی‌اطلاع هستند و امیدوارم مخاطبان این برنامه را ببینند.

رضا فیاضی: در این شرایط سخت در ۴ کار بازی کردم اما پولم را نداده‌اند

وی درباره داستان «خوش برگ» بیان کرد: قصه این کار درباره آقای حکمت است که رستورانی راه اندازی کرده و در رستورانش کتاب معرفی می‌کند و من در این مجموعه نقش این مرد سالمند را بازی می‌کنم که با دختر و نوه هایش این رستوران را راه انداخته است. در حقیقت این مجموعه با بیان طنز سعی در علاقه‎مندی کودکان و نوجوانان به مطالعه دارد.

بازیگر سریال «معمای شاه» با تاکید بر اهمیت بیشتر دیده‌شدن سریال‌های تلویزیون بیان کرد: گاهی سریال‌هایی در تلویزیون پخش می‎شود که مخاطبان زیادی را جذب و علاقه‌مند و پیگیر داستان و مجموعه می‌کند. می‌توان با الگوبرداری و نظرسنجی دقیق این تعداد مخاطبان را بیشتر کرد و ذائقه مردم را بیشتر شناخت.

رضا فیاضی با اشاره وضعیت پرداخت دستمزدها خاطرنشان کرد: شاید باورتان نشود در این مدت چهار کاری که قرارداد بستم و در این شرایط سخت بازی کردم هیچ پولی به بنده پرداخت نکردند. یکی از آن‌ها همین مجموعه «خوش برگ» است که متاسفانه تهیه‌کننده هنوز دستمزدی نداده است.

منبع: هوشمند نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...