|

بخوانید :

کدخبر: 219912

دانشگاه های افسری ارتش استخدام می کند + جزئیات

دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر افسری خود از بین جوانان پسر مومن، متعهد و علاقه‌مند به حرفه نظامی‌گری و رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایت‌مداری، سلحشوری، از جان گذشتگی، ایثارگری و بسیجی باشند، هم‌رزم می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، بنا بر اعلام هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران، علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه‌های افسری ارتش در رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می توانند با مراجعه به وبگاه اطلاع رسانی هیئت مرکزی گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس gozinesh.aja.ir و روزنامه های کثیرالانتشار با شرایط تحصیل در دانشگاه افسری امام علی (ع) نیروی زمینی، دانشگاه خاتم الانبیا (ص) نیروی پدافند هوایی، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر نیروی دریایی و دانشگاه علوم و فنون فارابی آشنا شده و نسبت به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند.

ثبت نام از علاقه مندان شرکت در این آزمون از پنجم آبان سال جاری از طریق وبگاه فوق الذکر آغاز شده و تا ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ادامه دارد.

همچنین زمان توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان از مورخه ۷ تا ۹ دی ماه سال جاری و از طریق مراجعه به نشانی www.gozinesh.aja.ir خواهد بود.

آزمون کتبی دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران جمعه دهم دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۸ صبح برگزار می شود.

 

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...