|
کدخبر: 187270

سفر به استان مازندران ممنوع شد

فرمانده انتظامی استان مازندران اعلام کرد سفر به مازندران ممنوع است. وضعیت قرمز کرونایی باعث تعطیلی روزها تا یکشنبه شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران از ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی در ایام تعطیلات پیش رو با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در سطح استان خبر داد. ممنوعیت تردد در پی اعلام دولت مبنی بر تعطیلی ادارات تا یکشنبه اعلام شده است. تعطیلی روز سه شنبه تا یکشنبه باعث ممنوعیت تردد در جاده های مازندران شد. میرزایی از ممنوعیت تردد در جاده های مازندران خبر داد.

مرتضی میرزایی ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم و دهه ولایت بیان کرد: برابر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و با توجه به وضعیت قرمز استان مازندران مسافرت به این استان و تردد خودروهای غیر بومی ممنوع است .

وی با اشاره به هماهنگی های به عمل آمده با سازمان ها و دستگاه های مرتبط در حوزه مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به ویژه دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل از حضور عوامل انتظامی، پلیس راه و راهور در مبادی ۶ گانه ورودی استان برای اعمال ممنوعیت تردد برای خودروهای غیر بومی خبر داد .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اعمال قانون بیش از ۵۰ هزار دستگاه خودرو در مبادی ورودی استان از عودت بیش از ۱۶ هزار و ۵۷۷ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی طی ۴ ماهه ابتدای سال جاری خبر داد .

میرزایی به مسافران و رانندگانی که قصد تردد به این استان را دارند، توصیه کرد: از هرگونه سفر غیر ضرور به استان مازندران تا بازگشت به وضعیت عادی جدا خودداری کنند.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...