|
کدخبر: 318971

وحیدی در حاشیه رویداد نمایشگاهی شهریران:

وزارت کشور برای خرید اتوبوس‌های تولید داخل آمادگی دارد

احمد وحیدی، با اشاره به سیاست وزارت کشور در حمایت از تولیدکنندگان داخلی گفت: اگر تولیدکنندگان اتوبوس آمادگی داشته باشند، امسال نیز می‌توانیم از آنها اتوبوس شهری خریداری کنیم.

خودرو وزارت کشور برای خرید اتوبوس‌های تولید داخل آمادگی دارد

وزیر کشور در حاشیه بازدید از رویداد نمایشگاهی شهریران در خصوص برنامه حمایتی وزارت کشور از شرکت‌های تولید‌کننده اتوبوس برای سال آینده گفت: خرید از اتوبوس‌های داخلی بهترین حمایت به شمار می‌رود‌. احمد وحیدی با تاکید بر اینکه برنامه دولت در جهت حمایت از تولید‌کنندگان داخلی است، افزود: حتی اگر تولیدکنندگان اتوبوس برای سال جاری نیز آمادگی داشته باشند، می‌توانیم از آنها خرید کنیم.  گروه بهمن با هدف معرفی ظرفیت‌های خود در تامین نیازهای شهری در این رویداد حضور پیدا کرده است.

اتوبوس‌های شهری ۱۲متری و ۱۸ متری شرکت اسنا از محصولات مهم در این نمایشگاه هستند که به سبب امکانات آن نظیر دوربین همه‌جانبه داخل کابین و بیرون آن، سامانه تهویه مطبوع قدرتمند و… به این نمایشگاه رفته است. شرکت اسنا به عنوان زیر‌مجموعه گروه بهمن طی ماه‌های گذشته توافقاتی با شهرداری‌ها داشته است. انعقاد قرارداد 500 دستگاه اتوبوس با شهرداری تهران و همچنین شهرداری اصفهان نیز قراردادی مبنی بر خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس دو کابین برای خطوط BRT در آبان ماه سال جاری با شرکت اسنا منعقد کرده و به همین ترتیب یکصد دستگاه اتوبوس شهری تولیدی اسنا در تبریز مشغول به خدمت‌رسانی هستند. خودروی برقی E-QM5 به عنوان محصولی با کاربری تاکسی شهری در این رویداد نمایش داده است.  شرکت بهمن موتور در دسته خودروهای سواری با محصولات پیکاپ آفرود G9، کاپرا۲ و ون باری اینرودز حضور پیدا کرده است؛ این محصولات به سبب قدرت مانور بالا و همین‌طور کاربری مناسب برای سرویس‌های مورد نیاز شهری می‌تواند نظر مدیران شهری را به خود جلب کند.   همچنین در دسته خودروهای تجاری، بهمن دیزل با طیف متنوعی از کامیون‌های فورس ۶و ۸.۵ و ۱۲ تن در کنار محصول مینی‌بوس پگاسوس و آتش‌نشانی امپاور BD300 به این نمایشگاه رفته است. این گروه همچنین با انواع سه‌چرخه، موتورهای تریل و موتورسیکلت‌های مناسب سفرهای شهری در این رویداد شرکت کرده است.

 نمایشگاه شهریران از یکم تا سوم بهمن ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

 

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها