|
کدخبر: 145341

خروج خودروسازی از انحصار؛ بزرگترین وعده وزیر صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم ایجاد تنوع در بازار خودرو گفت: صنعت خودروسازی را از انحصار خارج می کنیم.

خودرو خروج خودروسازی از انحصار؛ بزرگترین وعده وزیر صمت

علیرضا رزم حسینی اظهار کرد: در هر صورت به دنبال این هستیم که خودروسازی را از انحصار خارج کنیم و سیاست‌ وزارت صمت این است تا زمانی که خودرو انحصاری است، قیمت‌ها متعادل نیست.

وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا شرکت‌های جدید را در بازار خودرو تقویت کنیم تا اینها بیشتر در بازار فعالیت کنند و کیفیت خودرو نیز مورد توجه خاص خواهد بود.

رزم حسینی ادامه داد: به رغم تحریم های ظالمانه و با خروج برخی برندهای خارجی، لوازم خانگی از کشور کارخانه های لوازم خانگی کشور تقویت شده اند و اکنون کیفیت مناسبی دارند و نیاز کشور را تامین می کنند.

وی یادآوری کرد: آذربایجان شرقی توانمندی لازم را در تولید لوازم خانگی تحت یک برند دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: با توجه به ظرفیت بالای آذربایجان در صنعت خودرو باید توجه بیشتری به این بخش شود، خودروسازی توسعه یابد و وزارت صمت نیز در این خصوص آمادگی دارد.

رزم حسینی به ظرفیت بالای شرکت تراکتورسازی نیز اشاره کرد و گفت: این شرکت می‌تواند صنعت خودروسازی را هم در کنارش ایجاد کند و ایدرو هم می‌تواند در آذربایجان شرقی کمک و مشارکت داشته باشد.

علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام سفر کاری ۲ روز در تبریز به سر می برد و بامداد امروز این شهر ررا به مقصد تهران ترک کرد.

منبع: ایرنا
  • ناشناس ارسالی در

    واردات با تعرفه پایین گمرکی علاج کار است تا خودرو سازان از جولان دادن دست بکشند و شروع به تلاش بیشتر برای ارتقاء کیفیت و احترام به مشتری شوند

  • وطن ارسالی در

    تا زمانی که دولت با حمایت های کورکورانه همچون انحصار و قیمت گذاری بالا و فروش ه ای غیرشرعی و تعرفه بالا از واردات خودرو صنایع خود را برای چپاول جیب ملت همراهی می کند وعده های دولت در کاهش خودرو جز شع اری بیش نیست و نخواهد بود عدم بازرسی /عد م رسیدگی مجلس / عدم برخورد جدی و وجدانان ه دستگاه قضائیه با تخلفات مسئولین صنایع خودرو از شروع ساخت محصول تا فروش آن معض لی گشته که همچنان ملت در فشار و در مضیق ه قرار گرفته اند .

  • ناشناس ارسالی در

    افیای خودرو در همه ارگانها حتی قوه قضائی ه هم هست چون آقای رئیسی اول ریاستش الت یماتوم داد بعد زد پارکینگ

ارسال نظر