|
کدخبر: 139933

خودرو باز هم ارزان تر شد!

رصد قیمت محصولات ایران خورو در بازار امروز ۱۶ آذر۱۳۹۹ از افت قیمت محصولات این شرکت در بازار حکایت دارد.

خودرو خودرو باز هم ارزان تر شد!

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو محصولاتی مانند« پژو ۲۰۶ تیپ ۲»، ، « پژو ۲۰۶ تیپ ۵»، « پژو ۲۰۶ صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF۷»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته‌اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «پژو ۲۰۶ تیپ ۲ » محصول پرطرفدار خانواده پژو که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته افت قیمت چهار میلیون تومانی را تجربه کرد و در بازار ۱۹۹ میلیون تومان قیمت خورد، این خودرو روزگذشته در بازار با قیمت ۲۰۳ میلیون تومان معامله شد.

«پژو ۲۰۶ تیپ ۵» هم امروز نسبت به روز گذشته در بازار افت قیمت دو میلیون تومانی داشت و در بازار با قیمت ۲۵۸ میلیون تومان خرید و فروش شد، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ روز گذشته ۲۶۰ میلیون تومان در بازار‌ قیمت‌گذاری شده بود.

« پژو ۲۰۶ صندوقدار» دیگر محصول این خانواده که بیش از همه تاکنون توانسته نظر خانواده‌ها را به خود جلب کند نیز امروز در بازار با محدوده قیمتی۲۴۷ میلیون تومان قیمت خورد و یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان تر شد.

از خانواده سمند نیز « سمند LX» امروز در بازار با محدوده قیمتی ۱۸۸ میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به محدوده زمانی مورد بررسی افت قیمت ۳ میلیون تومانی را ثبت کرد؛ این خودرو با موتور EF۷ نیز بدون آپشن با قیمت حدود ۲۰۳ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می‌شود امروز با قیمت ۲۴۳ میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و نسبت به روز گذشته یک میلیون تومان ارزان تر شد.

منبع: اقتصاد نیوز
 • شایان ارسالی در

  خدایی خودتونو مسخره کردن این چه گزارشیه تمام کانالا دارن افزایشو گزارش میکنن شنا میان میگین ارزون شد نوسان دو میلیونیو ا سمشو میذارید ارزونی

 • ناشناس ارسالی در

  سلام تولیدبایداینقدردرکشورزیادشودکه کارخ انجات مستقیمابه مصرف کننده خودروبفروشندو سودهای کلان دلار۴۲۰۰ تومانی خودروهای لوک س رادلال هانبرند

 • آزاد ارسالی در

  واقعا خنده آور است که تیتر زده می شود خو درو ارزان شد در یک روز چند میلیون را به آن اضافه می کنند و اگر روزهای بعدی دلالا ن نامرد قیمت آن را بالا نبرند و مثلا به صورت قطره چکانی مبلغ ناچیزی حدودا یک میل یون یا عددی نزدیک به این را پایین بیاورن د با بوق و کرنا می گویند خودرو ارزان شد! !!وقتی بایستی بگوییم این محصول ارزان شده که یک فرد با حقوقی که می گیرد مثلا یک م علم در حداکثر ۵ ماه با حقوقش منهای هیچگو نه هزینه ای بتواند مثلا یک پراید بخرد.

 • حسن ارسالی در

  خدا خیرت بده کلی امیدوار شدیم به اینکه ص نعت هوا فضای ما هنوز فعاله و دوستان در ف ضا تشریف دارن

 • ناشناس ارسالی در

  بی خود کردی توهم ساز

 • ناشناس ارسالی در

  هرموقع 206شد 70میلیون اونوقت بیا بگو ارز ان شد فیلم در آوردید عامو

 • ناشناس ارسالی در

  چی زدی از موتوری گرفتی

ارسال نظر