|
کدخبر: 138465

خبر خوش درباره ورود خودروهای مدرن و ارزان قیمت به بازار

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری تصریح کرد: به دنبال طراحی خودروهای مدرن و ارزان قیمت با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشورمان هستیم.

خودرو خبر خوش درباره ورود خودروهای مدرن و ارزان قیمت به بازار

سورنا ستاری در نشست مشترک با وزیر صمت و رئیس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری که در خصوص بررسی طرح تولید خودروی مدرن و اقتصادی برگزار شد، افزود: ایجاد نوآوری با استفاده از طراحی‌های داخلی بیشتر خواهد شد و به همین لحاظ در طرح تولید خودروی ارزان قیمت و مدرن بر روی طراحی داخلی با استفاده از ظرفیت‌های داخل کشور تأکید داریم.

وی با اعلام اینکه اگر طراحی دست خودمان باشد، خلق خودرو خواهیم کرد، گفت: از کپی کاری در حوزه خودرو و مونتاژ باید بیرون بیاییم و به سمت خلق خودرو با استفاده از طراحی نیروهای متخصص کشورمان و نخبگان حرکت کنیم.

هوشمند‌سازی در صنعت خودرو را دنبال می‌کنیم

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در ادامه با تأکید بر اینکه آینده صنعت خودرو در هوشمند‌سازی است، بیان کرد: کشور ما نیز در آینده باید به سمت تولید خودروهای هوشمند و برقی برود تا از این موضوع عقب نمانیم که این مهم را نیز در دستور کار داریم.

شایان ذکر است که در این جلسه با حضور علیرضا رزم حسینی«وزیر صنعت، معدن و تجارت» و علی آقا محمدی«رئیس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام»، طرح تولید خودروی مدرن و اقتصادی از سوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با ورود به عمق داخلی‌سازی بیشتر، توجه به تاب آوری و پلتفرم‌های مشترک با استفاده از ظرفیت دو خودروساز بزرگ کشورمان(ایران خودرو و سایپا) و همچنین بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت.

منبع: عصر خودرو
  • sam ارسالی در

    اگه این مردم بخوان به امید شما باشن تا چهل سال دیگه همین پراید و نصف و نیمه تحویلشون میدین

  • ناشناس ارسالی در

    بعد از 40سال

  • ناشناس ارسالی در

    من که باور نمی کنم داره برای انتخابات 1400 تبلیغ می کنه

ارسال نظر