|
کدخبر: 134617

بررسی طرح صنعت خودرو در کمیسیون صنایع مجلس

کمیسیون صنایع و معادن مجلس هفته جاری به بررسی طرح تحول بازار و صنعت خودرو سبک می‌پردازد.

خودرو بررسی طرح صنعت خودرو در کمیسیون صنایع مجلس

براساس دستور کار هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز یکشنبه (25 آبان ماه) خود به بررسی طرح تحول بازار و صنعت خودرو سبک، گزارش کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی درباره طرح اساسنامه شرکت ملی گاز ایران و گزارش کمیته جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار درباره طرح اصلاح قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار می پردازد.

بررسی طرح جامع توسعه و عمران روستایی کشور دستورکار روز دوشنبه(26 آبان ماه) کمیسیون صنایع و معادن است.

براساس این گزارش اعضای کمیسیون صنایع و معادن روز سه‌شنبه(27 آبان ماه) نشست مشترکی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان مربوطه در محل این وزارتخانه دارند.

کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات کمیسیون صنایع و معادن  در هفته جاری موضوعات نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی از استان سیستان و بلوچستان در حوزه‌های مرتبط با کمیسیون را با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی از وزارت صمت و معاونت نظارت مجلس بررسی می‌کند.

گفتنی است کمیته صنایع نفت، گاز پتروشیمی به بررسی پیش‌نویس اساسنامه شرکت ملی صنایع پتروشیمی با حضور دستگاه‌های اجرایی ذیربط، مرکز پژوهش‌ها و اتاق ایران می‌پردازد. کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی نیز طرح اصلاح قانون حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌های کشور را در دستور کار خود دارد./

منبع: خانه ملت

ارسال نظر