|
کدخبر: 110177

خودروی هاچبک جدید در راه بازار ایران + عکس

شرکت مدیران خودرو در نظر دارد تا به زودی فیس لیفت جدید هاچ بک محبوب و پر طرفدار خود یعنی ۳۱۵ را وارد بازار نماید.

خودرو خودروی هاچبک جدید در راه بازار ایران + عکس

ام وی ام ۳۱۵ در سال ۱۳۹۱ وارد بازار ایران شد که به شدت مورد استقبال واقع شد. فیس لیفت دوم این محصول در سال ۱۳۹۳ و مدل اسپورت آن در سال ۱۳۹۴ وارد بازار ایران شد. این هاچ بک زیبا و مدرن همواره از فروش خوب و جایگاه مناسب در بازار ایران برخوردار بوده و حال شرکت مدیران خودرو آماده می‌شود تا سومین فیس لیفت این محصول را وارد بازار نماید.

۳۱۵ جدید با نام ۳۱۵ پلاس، شاهد تغییراتی در نمای جلوی خودرو است. طرح سپر جلو و جلو پنجره که ظاهر مدرن تری را به خودرو بخشیده و این تغییر کاملا بر چهره خودرو ملموس می‌باشد. در نمای جانبی نیز رینگ‌های ۱۵ اینچی با طراحی جدید جلوه خاصی را به خودرو داده است و وجود راهنما بر روی آینه‌های جانبی نیز از جمله تغییرات در بخش طراحی خودرو است. اما با ورود به نمای داخلی، شما کاملا با فضایی مشابه با ام وی ام ایکس ۲۲، مینی کراس پرطرفدار بازار روبه‌رو می‌شوید. داشبورد، صندلی‌ها و رنگ پوشش داخلی برای ۳۱۵ پلاس جدید و برای مشتریان ایرانی آشنا و مثبت می‌باشد. ارگونومی صندلی‌ها راحت تر و مناسب تر است و پوشش چرمی و دو رنگ آن حس بهتری را ایجاد می‌کند.

در بخش فنی:

در بخش فنی این خودرو دارای موتور ۱.۵ لیتری با قدرت ۱۰۷ اسب بخار می‌باشد که از سیستم انتقال قدرت ( گیربکس ) ۴ سرعته اتوماتیک برای سهولت در رانندگی از آن استفاده شده است که در مجموع هماهنگی مناسب میان موتور و سیستم انتقال قدرت وجود دارد که راضی‌کننده می‌باشد.

آپشن‌ها:

هاچبک۲

۳۱۵ پلاس در بخش آپشن‌های ایمنی و رفاهی با دست پر آمده است. سان روف برقی، فرمان برقی، کروز کنترل، سیستم کنترل فشار باد تایرها و همچنین سیستم ESP ( کنترل پایداری الکترونیکی ) از آپشن‌های اضافه شده نسبت به نسل قبلی می‌باشد تا ۳۱۵ پلاس یک سر و گردن بالاتر و مجهزتر نسبت به رقبایش راهی بازار کشور گردد و موفقیت مدل‌های قبلی را تکرار نماید.

منبع: عصر خودرو
  • علیرضا ارسالی در

    اولا ام وی ام نخرید ،،،،،حداقل داشبورد طوری طراحی کنید که موقع تصادف طرف مجبور نشه بخاطر عمل کردن ایربگ شاگرد پول اضافی برا تعویض داشبورد بده

ارسال نظر