|
کدخبر: 187361

این خانه واقعا در راه آهن بود! / فیلم

ریل راه آهن متروکه در زیر خانه کشف شد.

حجم ویدیو: 6.63M | مدت زمان : 00:00:53
حوادث

ریل راه آهن شاید باورتان نشود اما در زیر یک خانه وجود داشت. درواقع صاحبخانه به چند پله در خانه خود مشکوک شده بود که پس از بررسی آن، یک ریل راه آهن متروکه را در زیر خانه‌اش پیدا کرد.

تصور کنید خانه‌ای جدید را خریداری کرده‌اید و چند پله مشکوک را در این خانه که نمی‌دانید به کجا منتهی می‌شود پیدا می‌کنید. این اتفاقی بود که به تازگی برای مردی با نام استیو و پسرعمویش رخ داد. آنها که به وجود چند پله عجیب در قسمتی از خانه مشکوک شده بودند پس از بررسی آن با صحنه‌ای باورنکردنی مواجه شدند. این پله‌ها به یک ریل راه آهن متروکه در عمق ۳۰ فوتی (۹ متری) زیر خانه منتهی می‌شد.

ریل راه آهن متروکه در غار زیر خانه

بنا به گزارش رسانه‌ها، استیو و پسرعمویش پس از پیمودن پله‌ها در زیر زمین غاری مخفی را که در عمق ۹ متری خانه آنها وجود داشت پیدا کردند. در حالی که استیو پس از این کشف عجیب کاملا شوکه شده بود، مایا پسرعمویش با تلفن همراه خود ویدئویی از این غار مخفی تهیه کرد. آنها پس از وارد شدن به این غار، یک ریل راه آهن متروکه را مشاهده کردند. در ورودی درب این غار نوشته شده بود: «مسئولیت ورود به این غار با خودتان است.»

کشف ریل راه آهن توسط ۲ پسرعمو در غار ارواح

در ویدئوی منتشر شده صدای استیو شنیده می‌شود که می‌گوید: «من فکر می‌کنم اینجا یک مکان امن است، یک خط راه آهن زیرزمینی در عمق ۹ متری.» در این ویدئو صدای پسر عموی او نیز شنیده می‌شود که می‌گوید: «من دوست ندارم وارد آنجا شوم، آیا آنجا ارواح حضور دارند؟»

این ویدئو نخستین بار در تیک تاک منتشر شد و توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد. گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که پیداشدن مکان‌های مخفی در داخل خانه‌ها توسط خریداران جدید خبرساز می‌شود. سال گذشته نیز یک مرد انگلیسی در خانه جدید خود یک راهروی مخفی را در کف آشپزخانه پیدا کرده بود.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...