|
کدخبر: 184406

مرگ وحشتناک موتورسوار تصادفی با چماق

راننده یک دستگاه پراید، جوان موتورسواری را زیر گرفت و سپس با ضربات چماق، آخرین نفس هایش را برید.

جوان مشهدی توسط راننده پراید به قتل رسید. قتل این جوان در ساعات اولیه صبح رخ داد. قتل این جوان بوده و این قتل با درگیری بین راننده پراید اتفاق افتاده است جوان موتورسوار با نام حمید در خلق آباد به قتل رسیده است.

این حادثه هولناک ساعت ۹:۵۰ صبح روز گذشته هنگامی لو رفت که ماموران پاسگاه انتظامی خلق آباد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد، وی را در جریان مرگ وحشتناک موتورسواری گذاشتند که توسط راننده خودرو پراید به قتل رسیده بود. به دنبال دریافت این خبر، بی‌درنگ قاضی «محمود عارفی راد» به همراه عوامل بررسی صحنه جرم و گروه تخصصی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، عازم روستای «درآبد» شد و به تحقیق در این باره پرداخت.

ماجرای قتل جوان مشهدی چه بود؟

بررسی‌های مقدماتی و میدانی نشان داد: جسد مربوط به جوان موتورسوار ۳۲ سال‌های به نام «حمید-ش» است که با راننده پراید درگیری و اختلافات قبلی داشتند.

در همین حال زمانی که آنها در روستای «درآبد» با یکدیگر روبه رو شدند ناگهان راننده پراید پدال گاز را فشرد و موتورسوار را زیر گرفت. هنگامی که «حمید-ش» از روی موتورسیکلت روی زمین می‌افتد راننده پراید که «موسی-ن» نام دارد در حالی از پراید پیاده شد که یک چماق هم در دست داشت. او که از ماجرای اختلاف قبلی با حمید به شدت ناراحت بود با چهره‌ای خشم آلود و عصبانی، چماق را بالا برد و چنان ضربه‌ای به سر حمید کوبید که آخرین نفس‌هایش را برید.

 پس از انجام تحقیقات میدانی که چند ساعت به طول انجامید سرنخ هایی از متهم به قتل فراری به‌دست آمد و بدین ترتیب با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی «عارفی راد» بررسی‌های تخصصی برای شناسایی مخفیگاه متهم فراری، به گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی آگاهی خراسان رضوی سپرده شد و تحقیقات گسترده با توجه به رصدهای اطلاعاتی کارآگاهان برای دستگیری وی، ادامه یافت.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...