|
کدخبر: 176680

عاشق دلشکسته به جان ماشین‌های مردم افتاد

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که ۱۰ خودرو را با چاقو و قمه تخریب کرده بود.

سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ در جمع خبرنگاران با اعلام خبر بازداشت فردی که ۱۰ خودرو را تخریب کرده بود اعلام کرد: برخورد قانونی و قاطع با افرادی که بخواهند با اقدامات شرارت‌آمیز امنیت جامعه و مردم را خدشه‌دار کنند به طور جدی در دستور کار پلیس قرار دارد.

سردار ذوالقدری در تشریح خبر فوق اظهارکرد: بامداد چند روز پیش اهالی یکی از مناطق اطراف میدان ساحل (حوالی دریاچه خیلج‌فارس) با صدایی شبیه تیراندازی از خواب بیدار شده و فردی را دیدند که با چاقو و قمه در حال تخریب خودروهای پارک‌شده است.

وی با بیان اینکه متهم پس از تخریب ۱۰ دستگاه خودرو از محل متواری شد از انجام اقدامات اطلاعاتی در راستای شناسایی و در نهایت دستگیری توسط مأموران پلیس امنیت تهران بزرگ خبر داد.

گفتنی است متهم که حدوداً ۲۰ ساله است و آثار ضربات چاقو در پشت گردنش به چشم می‌خورد در مورد اقدام خود به خبرنگاران می‌گوید: آن شب عصبی بودم و حواسم نبود، از محله‌مان در منطقه شهرک غرب به میدان ساحل رفتم و پس از جر و بحث و دعوا با نامزدم، به محل زندگی آنها رفته و اقدام به تخریب خودروها کردم.

متهم دستگیر شده که صاحب یک نمایشگاه خودرو در شمال غرب است ادامه داده و می‌گوید: ماهانه حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون درآمد دارم و به هیچ‌وجه مشکل مالی ندارم، آن شب نیز کنترلم را از دست دادم و وقتی به خود آمدم، پشیمان شدم.

 

 

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...