|
کدخبر: 170201

جزییات جدید از تصادف زنجیره‌ای بزرگراه مدرس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با اشاره به وقوع تصادف زنجیره‌ای ۸ خودروی سواری با یک کامیونت در بزرگراه مدرس تهران گفت: ۴ نفر در این حادثه مصدوم و تحویل نیروهای اورژانس شدند.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزییات تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه مدرس تهران اظهارکردک این حادثه ساعت ۱۱: ۰۷ دقیقه در مسیر مدرس شمال به جنوب نرسیده به بزرگراه صدر به وقوع پیوسته که بلافاصله پس از تماس با نیروهای آتش نشانی از طریق سامانه ۱۲۵ دو ایستگاه آتش نشانی از دو مسیر مخالف به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از رسیدن نیروهای آتش‌ نشانی به محل حادثه مشخص شد یک دستگاه کامیونت با بار مصالح ساختمانی با گاردریل میانی برخورد و پس از آن با ۸ خودروی سواری از جمله سواری هیوندا، بنز و دو پژو برخورد کرده و سپس واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این حادثه ۱۴ مصدوم از جمله یک زن و سه مرد بر جای گذاشته است که توسط نیروهای آتش نشانی این افراد تحویل نیروهای اورژانس شدند همچنین در محل حادثه نشت بنزین به وقوع پیوسته بود که نیروهای آتش‌ نشانی محل را ایمن‌سازی کردند.

ملکی با اشاره به اینکه به دلیل این تصادف ترافیک سنگینی در محل حادثه ایجاد شده بود گفت: درحال‌حاضر نیروهای آتش‌ نشانی منتظر جرثقیل سنگین جهت انتقال کامیونت هستند.

 

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...