|
کدخبر: 168457

له شدن ۳ خودرو زیر ساختمان

۳ خودرو در پی ریزش نمای ساختمان در محله حسن آباد زرگنده له شد و خسارت زیادی وارد شد.

حجم ویدیو: 6.41M | مدت زمان : 00:00:52
حوادث

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش بخشی از نمای یک ساختمان و تخریب سه دستگاه خودرو خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ٢٢: ٣٨ دقیقه یک مورد ریزش دیوار نمای یک ساختمان به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن دو ایستگاه به محل حادثه واقع در محله حسن آباد زرگنده، خیابان حیدری، اعزام شدند.

وی ادامه داد: در محل مشاهده شد که قسمت تاج یا همان جانپناه پشت بام یک ساختمان سه طبقه و مسکونی که در یک کوچه حدودا چهارمتری واقع شده بود، تخریب شده است.

 

ملکی در خصوص خسارت‌های ناشی از این حادثه گفت: سه دستگاه خودرو که در کوچه پارک شده بودند به خاطر ریزش دیوار خسارت دیده بودند. یک دستگاه پژو آر دی، دستگاه پراید و یک دستگاه پرشیا دچار خسارت شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش نشانان ایمن سازی‌های لازم را انجام دادند و تا دقایق دیگر محل به عوامل شهرداری تحویل داده خواهد شد.

وی در پایان اظهار کرد: فقط ساختمان‌های خیلی قدیمی و فرسوده در خطر ریزش قرار ندارند و مواردی بوده که سنگ نمای ساختمان بدون اتفاق خاصی تخریب شود. این نشان می‌دهد در زمان ساخت یا بازسازی نظارت دقیقی بر آن وجود نداشته است. البته بباید بررسی شود که علت این حادثه چیست اما باید نظارت دقیقی به این بخش‌ها صورت گیرد

 

منبع: رکنا

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...